Mieszkająca niegdyś w Polanicy 46-latka nie musi się stresować tym, czym się zajmie, gdy program "Królowe życia" na dobre zniknie z produkcji. Przedsiębiorcza Dagmara wciąż ma nowe pomysły i kreatywnie je realizuje.

Najsłynniejsza Królowa życia wynosi się z Polski

Dobrym przykładem jest jej wyjazd do bliskiego jej sercu Egiptu, który oferuje jej wiele możliwości prowadzeniu butików w ekskluzywnych hotelach. Nie dość, że egipskie przepisy nie utrudniają prowadzenia działalności tak, jak to jest obecnie w Polsce, to jeszcze system podatkowy nie odziera ludzi z ich własnych pieniędzy.

Dagmara Kaźmierska zaznacza stanowczo, że ten kraj stał się jej przeznaczeniem. Mając w swoich żyłach egipską krew po ojcu, wpadła w fascynację tym krajem po obejrzeniu filmu "Kleopatra" reżyserii Josepha Mankiewicza z Elizabeth Taylor w roli głównej. Uwierzyła wówczas, że jej poprzednim wcieleniem była właśnie Kleopatra.

Ten film i fascynacja sprawiły, że Kleopatra Dakmara zaczęła mocno studiować wiedzę o Egipcie, wielokrotnie pozostając tam na długie tygodnie, co pozwoliło jej poznać Egipt od środka bardziej, niż zwykłej turystce.

Całkiem niedawno do Dagmary Kaźmierskiej zatelefonowała dawna przyjaciółka z dalekiej przeszłości z informacją, że razem z mężem przeniosła się właśnie do egipskiej Hurghady. Dagmara odniosła nieodparte wrażenie, że jest to znak, aby sama zadbała o swoje marzenie o zamieszkaniu w Egipcie. Obecnie Królowa życia wraz z przyjaciółmi postanowiła zainwestować w łódź wycieczkową i zacząć organizować turystom rejsy po Morzu Czerwonym. Zalety, jakie Dagmara dostrzegła w kulturze i ludziach, z pewnością pójdą w parze z interesem i dobrą passą.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: W czym moczyć i jak inaczej przetwarzać cebulę przed sadzeniem. Uchroń roślinę przed problemami

Zerknij: Naturalna domowa maseczka na twarz. Świeże składniki wygładzą skórę na długo