Jak przypomina portal "Super Express", Jarosław Kaczyński mieszka w swoim żoliborskim domu wspólnie z dwoma kotami. W czasie, kiedy prezes Prawa i Sprawiedliwości wyszedł do kościoła, jego czworonożni przyjaciele harcowali i oddawali się beztroskim zabawom.

Co dzieje się w domu Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński zdradził, że w domu mieszka z nim dwa koty. Jeden z nich to kocica Fiona, drugim kocur Czaruś. W jednym z wywiadów prezes Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że czworonogi się na niego obrażają, kiedy nie ma go zbyt długo w domu. Polityk podkreśla, że koty są bardzo "sympatycznymi zwierzętami".

Z pewnością prezes PiS nie może przy swoich kocich towarzyszach narzekać na nudę. Jak sam przyznaje jego kocica jest dobra, a kocurek nieco zły. Koty mają ze sobą konkurować przede wszystkim o miejsce do spania. "Kocur, jak się położy, to patrzy, żebym ja się odwrócił i podbiega i zrzuca kocicę" - mówił Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński / YouTube:  Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński / YouTube: Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński / YouTube: Janusz Jaskółka

W niedzielę koty prezesa Jarosława Kaczyńskiego postanowiły wykorzystać jego nieobecność i nieco poharcować. Zdjęcia kocich harców znajdziecie tutaj.

Narada w siedzibie partii

Koty muszą zająć sobie czas, kiedy ich właściciel zajmuje się sprawami politycznymi. W poniedziałek 8 listopada prezes PiS brał udział w naradzie dotyczącej kryzysu na granicy. Uczestniczył również w spotkaniu kierownictwa partii, które odbyło się na Nowogrodzkiej.

Na drugim ze spotkań poruszano dwie zasadnicze kwestie. Pierwszą z nich było to, co dzieje się taraz na granicy polsko-białoruskiej. Wśród poruszanych przez polityków tematów miało być również przyszłotygodniowe posiedzenie Sejmu, na którym mogą się pojawić zapowiadane reformy wymiaru sprawiedliwości.

Wy też, jak prezes PiS należycie do fanów kotów?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Niemirska na zawsze będzie naszą Lidką z "Pancernych". Co porabia dzisiaj ulubiona aktorka Polaków

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marcin Prokop zabrał głos w sprawie wypowiedzi Bożeny Dykiel. Co powiedział

O tym się mówi: Andrzej Kosmala zwraca się do Krawczyka juniora z apelem. Te słowa są pełne emocji