Premiera pierwszej części serii Kogel-mogel miała miejsce w 1988 roku. Komedia z miejsca zdobyła serce niemal wszystkich ówczesnych obywateli Polski Ludowej.

Czwarta część kultowego kogla-mogla już niebawem

W kasowej produkcji udział wzięli między innymi: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Turek, Małgorzata Lorentowicz, Dariusz Siatkowski i Ferdynard Matysik.

Film to historia o powstającej interesującej relacji między Katarzyną Solską - Błęcka-Kolska, a Pawłem Zawadą - Siatkowski.

Ta kultowa produkcja nie mogła sie doczekać dalszego ciągu, a kontynuacja nosiła tytuł: Galimatias, czyli kogel-mogel II, który powstał w 1989. Po wielu latach powstała kolejna część, nieco w innym klimacie, co dwie poprzednie - kogel-mogel 3 z 2019 roku.

Ostatnia, trzecia część wzbudziła mieszane uczucia, a widzowie mieli podzielone zdanie co do produkcji, gdyż według opinii publicznej nie zachowano dawnego klimatu i oddźwięku z poprzednich części.

Niebawem w kinach pojawi się kolejna, czwarta część będąca ścisłą kontynuacją części trzeciej – Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. Zapewne wielu widzów mimo wszystko jest ciekawych kolejnej części, kogla-mogla, która ponoć ma pobić na głowę poprzednią zarówno fabułą, jak i obsadą.

Kiedy zatem poznamy to zachwalane tak mocno dzieło, w którym po raz ostatni zobaczymy Krzysztofa Kiersznowskiego? 7 stycznia 2022 roku będzie można poznać dalsze losy bohaterów, których zobaczyliśmy w części trzeciej.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Donald Trump wątpi w to, że Alec Baldwin jest niewinny. Padły ostre słowa

Zerknij: Nowe zaskakujące fakty o szpitalu w Pszczynie wyszły na jaw. To nie pierwsze przewinienia placówki