Relacje księcia Williama z młodszym bratem, księciem Harrym, są nadal napięte i dość oschłe pośród ich trwającego sporu, twierdzi królewski autor. Wiele zrobiono na temat rozłamu między dwoma braćmi, a ich mroźny związek wywołał podobno obawy Williama dotyczące szybko rozwijającej się relacji Harry'ego z Meghan Markle przed ich królewskim ślubem w 2018 roku.

Co dalej z relacją Harry'ego z resztą królewskiej rodziny?

Napięta awantura szybko się skończyła – Harry twierdził, że jego brat był „uwięziony” w systemie królewskim podczas bombowego wywiadu z Oprah Winfrey po tym, jak zrezygnował ze stanowiska starszego członka rodziny królewskiej. I nawet teraz, kilka miesięcy później, królewski biograf Robert Lacey, który napisał książkę Battle of Brothers: William, Harry and the Inside Story of a Family in Tumult, mówi, że ich obecny związek jest „słaby, zdecydowanie ubogi”.

W zeszłym miesiącu William zorganizował przyjęcie, aby podziękować tym, którzy pomogli w wzniesieniu pomnika księżnej Diany, który latem odsłonięto w Pałacu Kensington – ale Harry nie uczestniczył. A Lacey powiedział Page Six : „Rozmawiałem z dwojgiem ludzi z tej imprezy i z tego, co powiedział, jasno wynikało, że jego gniew na Harry'ego pozostaje. „Pozostaje niezadowolony z tego, co zrobił jego brat. Nie ma natychmiastowej możliwości jakiegokolwiek pojednania. To znaczy, nie jest to pożądane po obu stronach. Powiedziano zbyt wiele gorzkich rzeczy”.

Jednak Lacey powiedziała, że ​​pomimo braku poprawy stosunków między braćmi, inni członkowie rodziny – w tym królowa i książę Karol – porzucili swoje problemy, patrząc na przyszłość monarchii. Dodał: „W przeszłości były problemy między królową i Karolem. Z pewnością problemy między Williamem a jego ojcem w przeszłości. Przyszłość rodziny królewskiej i to, co ona robi, jest w bardzo dobrych rękach”. Królowa, Charles i Willliam podjęli wspólny front w zeszłym tygodniu podczas szczytu klimatycznego COP26 w Glasgow.

Teraz media donoszą, że królowa usilnie stara się przekonać Harry'ego, by wraz z żoną Meghan przyjechali z dziećmi na Boże Narodzenie do pałacu. Jak sądzisz, zgodzą się?

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całego świata. Odeszła legenda w świecie aktorstwa. Co się stało

Zerknij: Brzydki zapach ze zlewu nie będzie już problemem. Proste patenty pozwolą się go szybko pozbyć