Tak się dzieje z Andrzejem Piasecznym, Krystyną Jandą, Barbarą Kurdej-Szatan, czy Bożeną Dykiel. Wszystkie te osoby wygłosiły tezy, które nie spodobały się jednym, ale za to innym przypadły do gustu.

Gwiazdy z serialu "Na Wspólnej" zabrały głos w sprawie wypowiedzi ich koleżanki Bożeny Dykiel

Od jakiegoś czasu głośno jest w sprawie tego, co aktorka Bożena Dykiel powiedziała goszcząc w śniadaniowym programie "Dzień Dobry TVN". Jak wówczas przyznała, od dwóch lat trwa wojna świata z dyktatorami chcącymi odebrać nam wolność, na zwykłą grypę zmarło więcej osób niż na covid-19, a z depresją można walczyć odpowiednią dietą i suplementacją.

To nie spodobało się zarówno prowadzącym program, jak i fundacji, której ambasadorką była Bożena Dykiel jeszcze do niedawna. Choć spadła na aktorkę fala krytyki ze strony internautów i innych celebrytów, wielu stanęło po stronie Bożeny Dykiel gratulując jej odwagi w komentarzach pod postem na instagramowym profilu śniadaniówki.

Także współpracownice z planu serialu "Na Wspólnej" Anna Korcz i Anna Guzik, dorzuciły swoje trzy grosze na temat Bożeny Dykiel i jej opinii na temat obecnej sytuacji w kraju i na świecie.

Anna Korcz uważa, że każdy ma prawo w demokratycznym kraju do wypowiedzenia swojej opinii, natomiast Anna Guzik przyznała stanowczo, że Bożena Dykiel jest szczera i otwarta, dlatego powiedziała to, co uznała za stosowne - (...) Wiele osób się z nią zgadza, wiele się nie zgadza. Jednak mamy wolność słowa i miała prawo wyrazić swoją opinię. I teraz rozgorzała dyskusja na temat tego, czy miała prawo tak powiedzieć, czy nie miała prawa tak powiedzieć. Nie zawsze wszyscy mówią po linii tego, co się wszystkim podoba. (...)


YouTube/JastrzabPost

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Warszawski sąd wydał wyrok na Beatę Kozidrak. Co czeka piosenkarkę

Zerknij: Książę Harry wciąż ma napięte stosunki z królewską rodziną. Królowa Elżbieta II ma jednak sprytny plan na pojednanie. O co chodzi