Tydzień po śmiertelnej strzelaninie do autorki zdjęć Halyny Hutchins przez Aleca Baldwina na planie filmu Rust w Nowym Meksyku, dwóch członków załogi będących w centrum policyjnego śledztwa zatrudniło dwóch najlepszych prawników kryminalnych w stanie.

Coraz więcej dowiadujemy się o kulisach tragedii na planie filmowym

Weteran Pierwszy Asystent Dyrektora David Halls zatrudnił prawnika Albuquerque i byłą asystentkę prokuratora okręgowego Lisę Torraco. Media donoszą, że Hannah Gutierrez jest teraz reprezentowana przez byłego asystenta amerykańskiego prokuratora Jasona Bowlesa.

Nikt nie został aresztowany i nie postawiono żadnych zarzutów Hallsowi, Gutierrez ani komukolwiek innemu z niskobudżetowego westernu.

Znany technik oświetlenia, który dbał o to ze skrzyżowanymi ramionami, gdy operator Halyna Hutchins zginęła na planie filmowych "Rust". Postępowanie zostało wniesione przeciwko gwieździe filmowej Alecowi Baldwinowi, zbrojmistrzowi Hannah Gutierrez i asystentowi reżysera Dave'owi Hallsowi.

Serge Svetnoy twierdzi, że zaniedbanie oskarżonego spowodowało u niego poważne zaburzenia psychiczne po śmiertelnej strzelaninie w Santa Fe w Nowym Meksyku w zeszłym miesiącu.

Według dokumentów uzyskanych przez TMZ, Svetnoy sugeruje, że większość kul, które trafiły zarówno w Hutchins, jak i Joela Souzę, trafiła w niego. Kiedy upadła, złapał Hutchins, pocieszał ją i starał się, aby zachowała przytomność.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Waloryzacja 2022 ma finansowo zadowolić wielu seniorów. Te prognozy są optymistyczne. Ile kto zyska

Zerknij: "Wiadomości" uderzają już nie tylko w Barbarę Kurdej-Szatan. Oberwało się także Kasi Wranke