"Rolnik szuka żony" jest znanym programem telewizyjnym realizowanym na wzór brytyjskiego wydania "Farmer wants a wife". Jest to format przedstawiający drogę poszukiwań samotnych rolników i farmerów tej jedynej ukochanej.

Widzowie niezadowoleni z ostatniej edycji?

Od 2014 roku "Rolnik szuka żony cieszy się w naszym kraju rosnącą popularnością, z pewnością dlatego, że ukazuje świat rolników w nieco innym świetle, niż format "Rolnicy Podlasie". Od 2014 roku sympatycy i widzowie programu o rolnikach szukacjących żony, mogli obejrzeć już osiem długich sezonów.

Niestety ostatni sezon "Rolnika" nie z bardzo przypadł do gustu widzom, którzy bez skrupułów wyrazili opinię w Internecie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na instagramowym koncie produkcji "Rolnik szuka żony" pojawiła się w poście post informacja o możliwości zgłaszania swojej kandydatury do kolejnej już edycji show.

Telewija Polska postanowiła skusić przyszłych uczestników ukazując wzruszające historie tych, którzy połączyli się w pary dzięki udziałowi w programie. Niestety widzowie postanowili dać upust swojemu niezadowoleniu z ostatniej edycji w komentrzach - Ta edycja według mnie jest najgorsza ze wszystkich. Mam wrażenie, że mało kto tu naprawdę szuka miłości. Jakby przyszli się wylansować i pochwalić majątkiem/W następnej edycji może wybierzcie rolników, a nie biznesmenów chcących się tylko rozreklamować. Ta edycja była najnudniejsza z wszystkich - można przeczytać w komentrzach.

Pojawiły się też opinie, że twórcy programu powinni odświeżyć sobie stare odcinki, by zobaczyć, że gdzieś po drodze popełnili błąd. Na samym początku widzowie lubili śledzić życie rolników, gdyż było ono pokazane w możliwie najsurowszej formie, a rolnicy byli pracującymi w polu, zapracowanymi ludźmi szukającymi miłości za pośrednictwem programu. To inny świat, niż świad przedsiębiorców, który wielu już dobrze zna.

O tym się mówi: Kto wygrał 15. edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jurorzy byli zachwyceni występem Adama Zdrójkowskiego

Zerknij: Kasia Tusk zamieściła nagranie ze swoją starszą córką. Internauci nie kryją poruszenia