Jak podaje portal "Super Express", Kasia Tusk należy do grona tych gwiazd, które pilnie strzegą prywatności swoich najbliższych. Nie pokazuje twarzy swoich córeczek, choć starsza z nich pojawia się czasem na zdjęciach, to zawsze jest odwrócona tyłem do obiektywu. Teraz blogerka postanowiła zrobić mały wyjątek i pokazała nagranie z córką.

Kasia Tusk w mediach społecznościowych

Kasia Tusk stara się konsekwentnie oddzielać swoje życie prywatne od aktywności zawodowej. Choć jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, stara się nie zamieszczać w nim zdjęć ze swoimi bliskimi. Do tej pory nie zdecydowała się pokazać twarzy ani starszej, ani młodszej pociechy.

Aktywnie promuje za to swoją markę odzieżową MLE. Nie tylko pokazuje nowe modele, ale sama pozuje w sprzedawanych przez siebie ciuchach. Ostatnio promuje płaszcze. Nagrała specjalny filmik, w którym nie występuje sama. Możemy zobaczyć na nim jej starszą córeczkę. Obie radośnie biegną po ustrojonym jesienią parku.

Co prawda nie widać twarzy pociechy Kasi Tusk, ale i tak nagranie zachwyca fanów blogerki. Nie da się ukryć, że to wyjątkowy sposób reklamowania produktów, niezwykle rodzinny i ciepły. Sceny skradną serce każdego.

Obawy o córkę Kasi Tusk

Niedawno jedną z fanek Kasi Tusk zaniepokoiło to, że blogerka nie zdecydowała się posłać starszej pociechy do przedszkola. Wszystko przy okazji zdjęcia, na którym widać, jak Kasia pracuje w domu, a obok niej stoi jej pociecha.

Kasia przyznała, że na pewno jej córka pójdzie do przedszkola, choć chce poczekać z tym krokiem do momentu aż mała skończy 3 lata.

Jak podoba wam się nagranie?

To też może cię zainteresować: Oburzające wydarzenia na marszu niepodległości w jednym z polskich miast. Spalono ważny dokument

Zobacz, o czym jeszce pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojąca przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Te słowa nie pozostawiają wątpliwości. Czy niebezpieczeństwo jest blisko

O tym się mówi w Polsce: Aktorzy z serialu "Na Wspólnej" komentują wypowiedzi Bożeny Dykiel. "Nie zawsze wszyscy mówią po linii tego, co się wszystkim podoba"

O tym się mówi na świecie: Alec Baldwin przeżywa kolejne trudne chwile. Aktor zostaw pozwany. Co się stało