Jak podaje portal "O2", Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją dotyczącą czekających nas wydarzeń. Jego zapowiedzi w kontekście kryzysu na granicy polsko-białoruskiej wywołują prawdziwy niepokój.

Niepokojące zapowiedzi Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski ma bardzo wielu zwolenników, którzy bacznie śledzą kolejne wizje jasnowidza z Czułchowa. Jego relacje w mediach społecznościowych ogląda tysiące internautów. W ostatnim nagraniu Jackowski odniósł się do słów wypowiedzianych jakiś czas temu przez lidera Konfederacji Janusza Korwina-Mikke.

Wskazywał, że Korwin-Mikke został zakrzyczany przez współuczestników programu, jednak dobrze pamiętał słowa, jakie padły z jego ust pod koniec. "Zobaczycie co się stanie 8 listopada" - miał wówczas powiedzieć polityk. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego fakt, że powiedział to 1,5 miesiąca temu, oznacza, że musiał coś wiedzieć.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego wydarzenia, z jakimi mieliśmy do czynienia 8 listopada są niezwykle niebezpieczne nie tylko dla naszego kraju, ale także złe dla świata. Jasnowidz z Człuchowa przeczuwa, że rządzący zdecydują się "zrzucić z sibie władzę".

"Powstanie komisja, będą tam 1 lub 2 osoby nie z Polski" - powiedział Krzysztof Jackowski swoim obserwatorom. Z zapowiedzi jasnowidza z Człuchowa wynika, że na terenie naszego kraju pojawić mają się obce wojska. Mają one stacjonować przede wszystkim w okolicach Olsztyna, Podlasia, a także na południu Polski.

Zdaniem Jackowskiego ich celem nie będzie "napaść na kraje wschodnie". Ma to być jego zdaniem "bastion", którego zadaniem będzie przygotować się na niedające się przewidzieć zachowanie Rosji.

Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube

"Początkowo będzie działo się to w imię pomocy Polsce w walce z imigrantami. To będzie jednak pretekst" - przekonuje Krzysztof Jackowski, wskazując, że będzie to miało związek z ewentualnym odwetem Rosji za to, co wydarzy się na świecie. Krzysztof Jackowski sugeruje, że nasz kraj będzie pierwszą linią, jako kraj graniczny Unii Europejskiej.

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Kasjerka krytykuje zachowanie starszej pani. Odpowiedź seniorki wszyscy w sklepie zapamiętają na zawsze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "Wiadomości" uderzają już nie tylko w Barbarę Kurdej-Szatan. Oberwało się także Kasi Wranke

O tym się mówi: Na jaw wyszły kulisy spotkania Donalda Tuska i Angeli Merkel. Wiadomo, czego dotyczyła rozmowa polityków