Nie ulega wątpliwości, że miejsce zamieszkania jest dla każdego człowieka niezwykle ważnym aspektem życia. Im więcej mamy środków finansowych na dostosowanie swojego domu lub mieszkania, tym lepiej możemy się czuć finalnie we własnych czterech ścianach.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zakopali się w remoncie apartamentu

Bywa jednak tak, że z różnych powodów nie jesteśmy w stanie w oczekiwanym czasie osiąść w miejscu, które wybraliśmy sobie na nowy dom. Wiedzą o tym dobrze aktorka Joanna Koroniewska i dziennikarz Maciej Dowbor - jedna z najbardziej znanych par małżeńskich show-biznesu.

Okazuje się, że apartament, który małżonkowie kupili w Warszawie wciąż stoi nietknięty żadną remontową ręką z powodów, na które pozornie nie mamy wpływu, jak choroba własna lub dzieci, czy zawodowe wyjazdy współmałżonka.

W czasie, gdy Joanna dzielnie walczyła na miejscu w tak zwanym domowym szpitalu z chorobą dzieci i swoją, Maciej lawirował na granicą ciesząc się widokami Morza Śródziemnego.

Niestety czasem nasze ambitne plany nie są realizowane w wyznaczonym terninie z powodu losowych wydarzeń. Na szczęście Joanna i Maciej póki co mają gdzie mieszkać.

Co o tym sądzicie? Kiedy znana para rozpocznie w końcu remont swojego apartamentu?

O tym się mówi: Zaskakujące zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tego fani znanej prezenterki kompletnie się po niej nie spodziewali

Zerknij: Kto wygrał 15. edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jurorzy byli zachwyceni występem Adama Zdrójkowskiego