Michał Szpal z pewnością jest postacią mocno kontrowersyjną i niebanalną w swoim wyglądzie, zachowaniu i stylu bycia szczególnie na scenie. Jego zdjęcia na instagramowym profilu są różne i różnie można je traktować, jednak mają w większości przypadków charakter artystyczny.

Nie zawsze jednak artyzm idzie z dobrym smakiem

Michał Szpak zasłynął lata temu jako długowłosy indywidualista z zachwycającym głosem i talentem wokalnym. Pokazał swoją wrażliwość na losy zwierząt przygarniając pieska, ujawinił dość wyraźnie i głośno biorąc udział w proteście osób popierających odbieranie życie nienarodzonym dzieciom na życzenie, przez co spotkały go zawodowe zawirowania w Telewizji Polskiej.

Kojarzy się także z niebanalnymi strojami scenicznymi, których silne akcenty można dostrzec w codziennych stylizacjach celebryty. Jego publikacje na mediach społecznościowych zaczęły się intensywnie pojawiać po śmierci jego ukochanej mamy i od tamtej pory ukazuje swoje wnętrze w sieci.

Z racji tego, że Michł Szpak będąc wrażliwym mężczyzną, który ukochał sobie elementy wyglądu przypisywane kobietom, może się podobać zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Dlatego też pod jego publikacjami komplementy płyną od obydwu płci.

Czasem jednak pewne jego publikacje mocno zastanawiają... Co autor miał na myśli?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zaskakujące zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tego fani znanej prezenterki kompletnie się po niej nie spodziewali

Zerknij: Popularny jasnowidz zdradził, co czeka Polskę i świat. Jego przepowiednie mają spełnić się już niebawem