Jak podaje portal "Interia", koniec roku jest czasem nie tylko podsumowań, ale także okresem, w którym jesteśmy wyjątkowo ciekawi tego, co przyniesie przyszłość. Jeden z polskich jasnowidzów, Adam A., zdradził, co czeka nasz kraj i cały świat w nadchodzącym 2022 roku. Na co musimy się przygotować?

Co nas czeka?

Jasnowidz Adam A. w rozmowie z portalem "Astroweb" zdradził, co czeka nas w nadchodzącym roku. Niestety nie są to dobre wiadomości. W jednej ze swoich wizji mówił o walce "trzech gigantów", co interpretuje się jako walkę pomiędzy trzema mocarstwami. Do tego dochodzi problem zmian klimatycznych.

Wulkan Kilauea na Hawajach YouTube
Wulkan Kilauea na Hawajach YouTube
Wulkan Kilauea na Hawajach YouTube

Zdaniem Adama A., zmieny klimatu będą w dalszym ciągu postępować, co będzie dotkliwe nie tylko dla natury, ale także dla portfela każdego z nas. Jasnowidz przekonuje, że czeka nas wyjątkowo wzmożona aktywność wulkanów i trzęsienia ziemi wywołane ruchami płyt tektonicznych. Szczególnie dotkliwie skutki żywiołów mają odczuć mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Niestety nie możemy liczyć na pełen dobrobytu rok 2022. Niestety w dalszym ciągu ma postępować destabilizacja gospodarki, pociągając za sobą coraz trudniejszą sytuację materialną. Adam A. przepowiada, że u jednego ze wschodnich sąsiadów Polski dojdzie do zmiany politycznej.

Horoskop. Źródło: Youtube Ogród Światła Tarot
Horoskop. Źródło: Youtube Ogród Światła Tarot
Horoskop. Źródło: Youtube Ogród Światła Tarot

"Dojdzie do krwawych starć na ulicach wielu miast, ale sytuacja szybko się uspokoi i nie wpłynie negatywnie na nasz kraj" - przekonuje jasnowidz. Adam A. przekonuje, że nie musimy się w przyszłym roku obawiać konfliktu zbrojnego na obszarze naszego kraju. Przyznał, że choć napięte relacje z Rosją będą się utrzymywać przez dłuższy czas, nie zakończą się o "żadnymi działaniami militarnymi".

Jak podchodzicie do tego rodzaju przepowiedni?

To też może cię zainteresować: Pilne ostrzeżenie płynie od IMGW. Będzie bardzo niebezpiecznie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Policja zatrzymała siostrzeńca premiera Mateusza Morawieckiego. Co się stało

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda pojawił się na polsko-białoruskiej granicy. Nie takiego przyjęcia się spodziewał. Wszystko zostało nagrane