Była podziwiana przez mężczyzn i obsadzana w rolach kobiet twardych, pięknych i szukających niezależności. Taka właśnie była w serialu "Matki, żony i kochanki", w którym grała rozwódkę jeżdżącą na motocyklu z dużo od siebie młodszym mężczyzną.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVP VOD (@tvp_vod)

Aktorka ma córkę, która nie przejęła po rodzicach parcia na aktorstwo

Jest wiele przykładów dzieci znanych artystów, które nie poszły w ślady rodziców w kraju i za granicą. Jedną z córek znanej aktorki jest Gabriela Jaroszyńska, 30-letnia miłośniczka japońskiej kultury i języka.

Jest obecnie mocno zaangażowana w promocję książki swojego taty, Krzysztofa Jaroszyńskiego - Tata napisał książkę, która właściwie nie jest przewodnikiem po Polsce, ale trochę jest - dla kogoś, kto podczas wyboru miejsc na podróże bardziej kieruje się myśleniem typu ciekawe, jaka miejscowość w Polsce jest najbrzydsza albo znajdźmy najdziwniejsze muzeum i do niego pojedźmy. I w końcu nie tylko rodzina jest zdana na anegdoty z jego młodego życia. (Chociaż historia, w której w nocy ukradli łódkę ze skansenu i wypłynęli w niej na środek jeziora po to, żeby tam się utopiła, zapadła w pamięć) - opisała książkę na Facebooku.

Czym się zajmuje córk znanej polskiej aktorki? Po tym, jak kiedyś była instruktorką tańca, obecnie jest specjalistką od marketingu firmy CD PROJEKT RED.

O tym się mówi: Michał Szpak opublikował zdjęcia trudne do skomentowania. Internauci jednak sobie poradzili

Zerknij też tutaj: Julia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła trudne chwile. Jej metamorfoza zachwyca

Nie przegap: Mąż Barbary Kurdej-Szatan postanowił zabrać głos. Basia "była tym najbardziej zestresowana". O co chodzi