Jak podaje portal "Pomponik", Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" był dla niej ogromną przygodą. Jej występy postanowił zrecenzować również mąż aktorki, Rafał Szatan. Co powiedział o jej wykonaniach?

Przed nami finał programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Już w piątek 12 listopada będzie miał miejsce finał kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Już o godzinie 20 fani programu będą mieli okazję przekonać się kto otrzyma Złotą Twarz i czek na 100 tys. zł do przekazania na cele charytatywne. W finale będziemy mogli zobaczyć Roberta Janowskiego, Kasię Łaskę, Adama Zdrójkowskiego i Basię Kurdej-Szatan.

Szczerze o występach Basi Kurdej-Szatan opowiedział jej mąż - Rafał. W rozmowie z dziennikarzami "Pomponika" Rafał zdradził, że bardzo podobają mu się występy jego ukochanej w show Polsatu. Dodał, że umiejętności wokalne jego żony robią na nim ogromne wrażenie. Jednocześnie dodał, że udział w programie bardzo wiele ją kosztował.

Jedną z najbardziej stresujących sytuacji dla Barbary Kurdej-Szatan miała być metamorfoza w Eda Sheerana i wykonanie piosenki "Photograph".

Trudne chwile

Basia Kurdej-Szatan nie ma ostatnio łatwego czasu. Jej słowa dotyczące funkcjonariuszy na granicy polsko-białoruskiej miały dla niej bardzo przykre konsekwencje. Nie tylko musiała zmierzyć się z falą hejtu, ale także z utratą pracy w TVP i skierowaniem sprawy do prokuratury. To wszystko ma sprawiać, że aktorka nie jest w najlepszej kondycji psychicznej.

"Na pewno dało się odczuć, że coś się stało. Jeszcze nie porozmawiałyśmy, ale widziałam łzy" - zdradziła w rozmowie z "Jastrząb Post Agnieszka Hekiert, która trenuje gwiazdy w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Basia Kurdej-Szata screen YouTube
Basia Kurdej-Szata screen YouTube
Basia Kurdej-Szata screen YouTube

Myślicie, że pomimo problemów Basi uda się sięgnąć po wygraną w show Polsatu?

To też może cię zainteresować: Oburzające wydarzenia na marszu niepodległości w jednym z polskich miast. Spalono ważny dokument

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne wiadomości płyną ze świata polityki. Odszedł polityk Prawa i Sprawiedliwości

O tym się mówi: Królowa Elżbieta ma wielkie plany. Pałac już wszystko potwierdził. O co chodzi