Polityk właśnie tam uczęszcał do szkoły i skończył w tej gminie podstawówkę. Lokalni radni zdecydowali podkreślić ten fakt publicznie, honorując specjalnym obywatelstwem ministra, który jest przedstawicielem gminy promującym ją po osiągnięciu politycznych sukcesów.

Przemysław Czarnek chwali się na mediach społecznościowych honorami gminy

Dość sporą ciekawostką jest fakt, że wszyscy radni jednogłośnie zagłosowali o daniu Przemysławowi Czarnkowi tytułu honorowego obywatela, niezależnie od ugrupowania politycznego.

Przed kilkoma dniami, 11 listopada, Przemysław Czarnek uroczyście odebrał decyzję o nadaniu mu tytułu Honorowego Obywatela Gminy Goszczanów. Tam właśnie minister Przemysław Czarnek uczęszczał do szkoły podstawowej.

To wójt Goszczanowa postanowił zaproponować nadanie tytułu honorowego obywatela gminy Czarnkowi podkreslając, że minister "będąc na stanowisku urzędnika państwowego wielokrotnie wspierał gminę Goszczanów i promował ją, podkreślając swoje korzenie”. Sam polityk pochwalił się tym wydarzeniem na mediach społecznościowych - To dla mnie ogromny zaszczyt. Odebrałem decyzję o przyznaniu Honorowego Obywatelstwa Gminy Goszczanów. To tutaj kończyłem szkołę podstawową i wychowywałem się do 15. roku życia. Ogromnie dziękuję Radnym za jednogłośną decyzję, a Panu wójtowi za inicjatywę.

O tym się mówi: Edyta Pazura tłumaczy zasady pracy w domu. Czym jest przemoc ekonomiczna i na czym polega

Zerknij tutaj: Andrzej Kosmala atakuje Krzysztofa Krawczyka Juniora. Zachowanie syna znanego muzyka jest zaskakujące