Media społecznościowe są idealną kopalnią zdjęć i filmów pokazujących piękne kobiece i męskie kształty, których osiągnięcie dla wielu ludzi graniczy z cudem.

Julia Wieniawa chwali się pupą na Malediwach?

Celebrytom jednak jest łatwiej osiągnąć idealne ich zdaniem kształty, gdyż stać ich na wiele zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Wiadome jest, że młodość rządzi się własnymi prawami, dlatego też młodziudka Julia Wieniawa kusi urodą i kształtami, oraz zmukłą sylwetką, jednak Małgorzata Rozenek-Majdan, będąc od niej jednak trochę starsza, także utrzymuje urodę i kibić w dobrej kondycji dzięki różnym zabiegom.

Julia Wieniawa regularnie wrzuca na swój instagramowy profil zdjęcia zachwycające i ciekawe filmy. Najnowsza publikacja pokazała jej pupę - szczupłą, zgrabną i nienachalnie wystającą.

Wygląda na to, że nurkowanie wychodzi celebrytce tak dobrze, jak jej aktorstwo, gdyż ani jedno, ani drugie nie jest sztuką łatwą bez umiejętności i predyspozycji.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów. Czy Pippa Middleton i James Matthews przechodzą małżeński kryzys

Zerknij: Menadżer Barbary Kurdej-Szatan zdradził plany aktorki na najbliższe tygodnie. Czy zamierza odzyskać sympatię widzów

Nie przegap: Dawid Narożny zabrał głos w sprawie spalenia zdjęcia z jego twarzą. "W poniedziałek zgłoszę się do prawnika"