Jak podaje portal "Super Express", 13 listopada, w wieku 69. lat odszedł Janusz Sztyber. Był uczestnikiem pierwszej edycji programu "The Voice Senior", w którym zachwycił widzów swoim występem. Zachwycał głosem, a także wieloma innymi talentami, jakimi był obdarzony.

Nie żyje Janusz Sztyber

Janusz Sztyber przyszedł na świat 25 listopada 1951 roku w Elblągu. Okazał się człowiekiem wielu talentów. Nie tylko śpiewał, ale także realizował się jako aktor. Był również lektorem i tłumaczem. Widzowie mogli go podziwiać zarówno w serialach (m.in. "Na dobre i na złe", "Samo Życie"), jak i w filmach fabularnych ("Kanadyjskie sukienki", "Kurs na wschód").

Brał udział w programach "X Factor" oraz "The Voice Senior". Mieszkał w Warszawie, gdzie chętnie angażował się w działalność społeczną. Współpracował między innymi z dwumiesięcznikiem "Replika", wydawanym przez stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii.

Artysta w ostatnim czasie zmagał się z problemami zdrowotnymi. W ostatnim czasie poruszał się na wózku inwalidzkim. Z nieoficjalnych informacji, jakie docierają do mediów wynika, że przyczyną śmierci Janusza Sztybera była niewydolność oddechowa. Informacja o jego śmierci pojawiła się na oficjalnym profilu artysty w mediach społecznościowych.

W wieku 67 lat zdecydował się wziąć udział w castingu do "The Voice Senior". Zdradził, że w domu nagrał już dwieście kilka piosenek, z których każda mówiła coś o nim. Nie ukrywał, że muzyczne show TVP dało mu szansę pokazania siebie. "A jeśli potrafię, a wierzę, że potrafię, to ludzie, dlaczego mam wam nie śpiewać?" - mówił wówczas.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego Janusza Sztybera składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Niepokojące wieści z Pałacu Buckingham. Królowa Elżbieta II nie czuje się najlepiej. Co się dzieje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tak obecnie wygląda codzienność Katarzyny Figury. Znana aktorka kompletnie zmieniła swoje życie

O tym się mówi: Była żona Elona Muska rozkochała w sobie znanego gwiazdora. Kto jest tajemniczym ukochanym pięknej blondynki