Jak zauważa portal "Super Express", Marcin Prokop kojarzony jest przede wszystkim ze stacją TVN, gdzie prowadzi wiele programów. Wiele osób zapomina, że gospodarz "Dzień dobry TVN", "Mam talent" i "Lego Masters" związany był również z TVP. Dziennikarz postanowił zabrać głos w sprawie swojego byłego pracodawcy. Zdradził, jak wyglądała jego współoraca z Telewizją Polską.

Marcin Prokop szczerze o współpracy z TVP

Choć większość widzów kojarzy Marcina Prokopa przede wszystkim ze stacją TVN, to prawdą jest, że prezenter związany był również z TVP. O swojej pracy w Telewizji Polskiej, Marcin Prokop opowiedział w rozmowie z "Wirtualną Polską". Niestety dziennikarz nie wspomina szczególnie dobrze swojej pracy w TVP.

Powodem był fakt, że nie czuł się bezpiecznie i stabilnie. Wszystko przez fakt, że nigdy nie był zatrudniony w TVP na podstawie umowy o pracę. "TVP to nie był dobry pracodawca. Nigdy nie czułem się tam bezpiecznie. Nigdy nie miałem umowy o pracę, tylko (...) umowę o dzieło" - zdradził dziennikarz.

Marcin Prokop. Źródło: Youtube TVN Style
Marcin Prokop. Źródło: Youtube TVN Style
Marcin Prokop. Źródło: Youtube TVN Style

Jednocześnie, Marcin Prokop potwierdził, że ma wiele dobrych wspomnień z okresu, kiedy pracował w TVP. Związane są one przede wszystkim z ludźmi, z którymi dobrze mu się współpracowało.

Kulisy odejścia Marcina Prokopa z TVP

Marcin Prokop nie ukrywa, że powodów jego odejścia z TVP było wiele, nie tylko brak stabilnego zatrudnienia. Wpływ na jego decyzję o jego odejściu miał również fakt, że zawsze TVP naznaczone było mniej lub bardziej zauważalnym piętnem upolitycznienia. Jednak i to nie przelało czary goryczy.

Okazuje się, że do zakończenia współpracy z TVP skłoniło Marcina Prokopa to, co wydarzyło się na korytarzach Telewizji Polskiej. Marcin Prokop przypadkiem miał usłyszeć, że nie poprowadzi festiwalu w Gdyni, który wcześniej mu wyznaczono. Nikt nie powiedział mu tego w oczy, stało się to zupełnym przypadkiem. Wtedy zdecydował się odejść.

Dorota Wellman, Marcin Prokop/Youtube @Krigor
Dorota Wellman, Marcin Prokop/Youtube @Krigor
Dorota Wellman, Marcin Prokop/Youtube @Krigor

Zaskoczyło was to?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński zabrał głos w ważnej sprawie. Zdradził, kiedy możemy spodziewać się poprawy sytuacji. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nagłe odejście Kamila Durczoka wstrząsnęło wszystkimi. Znana jest przyczyna jego odejścia

O tym się mówi: Dagmara Kaźmierska opisała traumę jej syna Conana. Jej przeszłość źle się dla niego skończyła. O co chodzi