Jak podaje portal "Pomponik", we wtorek rano media obiegła informacja o śmierci Kamila Durczoka. Dziennikarz miał przebywać w szpitalu, gdzie toczyła się walka o jego życie. Niestety nie udało się go uratować. Co było przyczyną jego śmierci?

Kamil Duroczok nie żyje

We wtorek nad ranem w katowickim szpitalu zmarł Kamil Durczok. Przyczyną jego śmierci miał być rozległy krwotok, choć są to wciąż informacje nieoficjalne. Z doniesień medialnych wynika, że w ostatnich miesiącach Kamil Durczok chorował. W maju tego roku w mediach społecznościowych informował o tym, że konieczne było przeprowadzenie u niego transfuzji krwi.

Lekarze starali się przywrócić funkcje życiowe Kamila Durczoka, niestety pomimo reanimacji dziennikarz zmarł. Niestety nie wiadomo, co było przyczyną krwotoku.

Przed 19 laty Kamil Durczok zmagał się z poważną chorobą, jaką była białaczka. Kibicowała mu wówczas cała Polska. Walkę o życie udało mu się wówczas wygrać, a swoimi doświadczeniami podzielił się w książce. Niestety w ostatnim czasie więcej niż o dokonaniach Kamila Durczoka, mówiło się o jego problemach.

W atmosferze skandalu skończyła się jego kariera w TVN. Po oskarżeniach o mobbing odszedł ze stacji. W 2019 roku spowodował kolizję, jak się okazało, prowadził wówczas samochód pod wpływem alkoholu. Przyznał się do winy i został skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

Ostatnio dziennikarz zdawał się wychodzić na prostą. Chętnie komentował w sieci bieżące wydarzenia polityczno-społeczne. Jego ostatnią aktywnością medialną było uruchomienie aplikacji "Durczokracja".

Jeśli pojawią się nowe informacje na temat niespodziewanej śmierci Kamila Durczoka, z pewnością was o nich poinformujemy.

To też może cię zainteresować: Ida Nowakowska zdradza swój wielki sekret. Nikt nie widział, że prezenterka jest taka. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kupowanie korzystnej dla zdrowia ryby w markecie bywa kłopotliwe. Jak rozpoznać i sobie nie zaszkodzić. FDA ostrzega

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła decyzję swojego syna. Zdradziła, dlaczego zdecydował się na taki krok