Pogrzeb Kamila Durczoka z pewnością będzie bardzo smutnym czasem dla wielu jego bliskich i przyjaciół. Dziennikarz odszedł nagle 16.11.2021, o godzinie 4:30, w jednym z katowickich szpitali.

Na kiedy zaplanowano pogrzeb Kamila Durczoka?

Dziennikarz urodził się i mieszkał na Śląsku i tam właśnie spoczął po smierci jego ojciec, z którym dziennikarz był mocno związany. Kamil Durczok według medialnych doniesień spocząć ma w tym samym grobie, co ojciec na Kostuchnie.

Kamil Durczok przed śmiercią przyjęty został na Izbę Przyjęć katowickiego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego 15 listopada, o godzinie 13:45.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez POLtalk (@pol_talk)

Oficjalny komunikat wydany przez szpital informuje, że Kamil Durczok był kolejno przekazywany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych i na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. - Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki - donosiło Biuro Rzecznika Prasowego szpitala.

Powyższy oficjalny komunikat zdradził również, dlaczego Kamila Durczoka spotkała tak nagła śmierć - Pacjent zmarł o godzinie 4:23 (16.11 br.) w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - poinformowano w komunikacie Biura Rzecznika Prasowego szpitala.

Maciej Czyż z kolei zapytany przez tabloid o datę pogrzebu stwierdził, że jest przecież jeszcze za wcześnie, aby o niej mówić. Wiadomo jednak, że uroczystości pogrzebowe zaplanowane są na 19 listopada w piątek, na godz. 9, w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach Kostuchnie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Nowy Polski Ład zbliża się nieuchronnie. Ile zyskają niektórzy seniorzy

Zerknij też tutaj: Dagmara Kaźmierska opowiedziała wszystko. Jej pobyt za kratkami był prawdziwą traumą dla pewnej osoby. O co chodzi