Britney Spears drażniła się w temacie zbliżającego się wywiadu z Oprah Winfrey w poście na Instagramie, dziękując swoim fanom za wsparcie w zakończeniu prawnej kontroli jej ojca nad jej sprawami.

Britney cieszy się faktem, że może trzymać w dłoniach kluczyki do własnego samochodu, albo z tego, że może iść do sklepu i kupić świece. W swoim filmie opublikowanym na Instagramie, Britney wyraziła swoją radość i ekscytację wolnością. Podziękowała fanom z ruchu "Uwolnić Britney" i przypomniała, jak bardzo się starali wychwycić każdą jej ukrytą wiadomość ukrytą na mediach społecznościowych.

Britney wdzięczna fanom za wsparcie i realną reakcję na jej ukryte wołanie o pomoc

To naprawdę dużo czasu bycia w sytuacji, w której nie chcesz się znaleźć. Jestem po prostu wdzięczna za każdy dzień i możliwość posiadania kluczyków do samochodu oraz możliwość bycia niezależną i poczucia się kobietą, " - wyznała w filmie gwiazda.

„Posiadanie karty bankomatowej, widzenie po raz pierwszy gotówki, możliwość kupowania świec. To małe rzeczy dla nas kobiet, ale to robi ogromną różnicę i jestem za to wdzięczna. Fajnie, naprawdę fajnie.”

Piosenkarka pop powiedziała, że ​​jej fani „na 100 % uratowali jej życie w pewien sposób”, prowadząc kampanię na rzecz zakończenia konserwatorium, które zostało wprowadzone w 2007 roku po szeroko nagłośnionym załamaniu zdrowia psychicznego.

„Nie jestem tutaj, aby być ofiarą” – powiedziała Britney Spears w filmie na Instagramie. „Jestem tutaj, aby być orędownikiem osób z prawdziwymi niepełnosprawnościami i prawdziwymi chorobami. Jestem bardzo silną kobietą, więc mogę sobie tylko wyobrazić, co system zrobił tym ludziom”.

Britney Spears napisała w podpisie, że chce podzielić się „wskazówką” swoich przemyśleń, zanim pójdzie wyłożyć wszystko na stół w romowie z Oprah. Kulminacją batalii prawnej było zrzucenie konserwatorium w piątek, 12 listopada. Pomimo tego, że w swojej karierze wygenerowała fortunę o wartości 60 milionów dolarów, według dokumentów sądowych Britney Spears była ograniczona do tygodniowego kieszonkowego w wysokości 2000 dolarów.

Nie pozwolono jej również prowadzić własnego samochodu. Przez cały czas artystka koncertowała i występowała na scenach całego świata. Zagorzali fani prowadzili kampanię online w ruchu „Free Britney”, aby uświadomić jej sytuację, przeglądając jej posty w mediach społecznościowych w poszukiwaniu rzekomych tajemniczych wiadomości sygnalizujących jej niepokój.

„Ruch Wolnej Britney, wymiatacie” – powiedziała w filmie. „Mój głos był wyciszony i zastraszony przez tak długi czas… przekazując tę ​​wiadomość opinii publicznej przez tak długi czas, uświadomiliście wszystkich o tym, co przechodzę”.

Ojciec Britney, Jamie Spears, powiedział przez prawników, że pomógł swojej córce w rehabilitacji kariery i zawsze działał w jej najlepszym interesie. Wykonawczyni hitu „Baby One More Time” zaręczyła się ze swoim osobistym trenerem Samem Asghari, x czego bardzo się cieszy.

O tym się mówi: Stanisław z "Rolnik szuka żony" nie pokazał widzom rodziny. Powody mocno zaskakują. O co poszło

Zerknij: Ponure fakty z ostatnich chwil życia Kamila Durczoka ujrzały światło dzienne. Nie było dla niego ratunku