Artysta może polegać na żonie i jej wsparciu. Nic dziwnego, gdyż Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się z przytupem pogratulować małżonkowi następnego sukcesu zawodowego.

Aleksandra Kwaśniewska pęka z dumy

Jednak obecnie sukces Kuby Badacha nosi także imię jego żony, gdyż mocno i głęboko maczała przysłowiowe paluszki w dziele, za który Kuba Badach otrzymał nagrodę - platynową płytę.

Duma i radość aż wylewają się z dziennikarki, czym postanowiła podzielić się w sieci. Córka byłej pary prezydenckiej opublikowała na swoim instagramowym koncie post z informacją o otrzymanej przez jej męża platynowej płycie.

Okazuje się jednak, że Aleksandra Kwaśniewska mocno przyczyniła się tym razem do sukcesu męża, gdyż jej talent do pisania sprawił, że poświęciła czas na napisanie słów do piosenek nagrodzonych platyną.

Gdy tylko post ukazał się w Internecie, komentujący wszystko internauci od razu rzucili się do wyrażania swojej opinii, serdecznych gratulacji i pochlebstw.

Słowa uznania spłynęły w komentarzach szerokim strumieniem, co z pewnością spotęgowało dumę atystycznej pary Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha - Wczoraj w 1 rzędzie w teatrze roma widziałam płytę ! Jestem zachwycona koncertem ! Już … piąty ;)/Słuchałam p. Badacha zanim jeszcze "było to modne" ale uważam, że właśnie ta płyta jest absolutnym fenomenem. Coś pięknego ❤️/Wielkie gratulacje 👏👏👏 Płyta jest mistrzowska. Proszę pisać dalej, bo robi to pani bardzo dobrze. Ogromny talent i pani i męża 👏👏👏. A wygląda pani przepięknie. Super fryzura 🔥🔥🔥

O tym się mówi: Britney Spears opublikowała ważne oświadczenia. "Bóg zapłać wam wszystkim"

Zerknij: Szpital, do którego trafił Kamil Durczok zabrał głos w sprawie odejścia dziennikarza. Wydano oficjalne oświadczenie. Co się w nim znalazło