Każdy związek ma swoje wzloty i upadki. Wczesne etapy są często naznaczone intensywnymi i namiętnymi emocjami, które stopniowo łagodzą z czasem. W miarę jak twój związek staje się bardziej stabilny i wygodniejszy, możesz zacząć się obawiać, że staje się nieco zbyt wyeksploatowany, a nawet trochę nudny.

Oni wchodzą w związek z zimną kalkulacją

Pewna grupa mężczyzn o tych imionach wchodzi w stały związek wyłącznie pod warunkiem, że kobieta przez nich wybrana całkowicie się im podporządkuje i podda ich woli. Trwają w tej relacji do pewnego momentu, w którym dochodzą do wniosku, że związek już wyblakł, spowszedniał i stał się nudny...

Mężczyźni, którzy noszą te imiona bardzo często wchodzą w relację z kobietą patrząc przez pryzmat zdrowego rozsądku, bez zachowania się uczciwie wobec wybranki. Kierują się przede wszystkim własną korzyścią i szczęściem.

Sebastian

Poszukuje poczucia bezpieczeństwa wchodząc bliską relację, a gdy ustabilizuje się ona, Sebastian przestaje już starać się o swoją kobietę mając świadomość, że będzie trwała u jego boku. Chodź sam oczekuje od niej akceptacji takiego, jakim jest nie powstrzymuje się od krytykowania swojej ukochanej.

Juliusz

W obawie bycia samotnym decyduje się na wejście w stałą relację. Zanim zacznie doskwierać mu samotność, profilaktycznie szuka sobie towarzystwa, którego myśli, uczucia i zdanie nie mają dla niego znaczenia. Jest strasznym egocentrykiem.

Mikołaj

Oczekuje od swojej ukochanej pełnego zaangażowania w ich związek. Jego wybranka musi być lojalna, zachować wierność i w każdej chwili mieć w sobie gotowość do stanięcia z nim na ślubnym kobiercu. To jednak nie znaczy, że sam myśli o zawarciu związku małżeńskiego, a świadczy jedynie o tym, że Mikołaj lubi, gdy ktoś do niego należy. Jemu samemu zdarza się flirt na boku.

O tym się mówi: Aleksandra Kwaśniewska pęka z dumy. Wiadomość na mediach społecznościowych wywoła spore poruszenie. Co się stało

Zerknij: Znana jest data ostatniego pożegnania Kamila Durczoka. Kiedy i gdzie odbędą się uroczystości