Media obiegły bardzo niepokojące wiadomości dotyczące aktora Karola Strasburgera. Nie ulega wątpliwości, że artysta będący ciągle w biegu, mając już 74 lata ma prawo mierzyć się z kłopotami natury zdrowotnej.

Co dolega aktorowi?

Media podają natomiast, że badający aktora lekarze na szczęście stwierdzili, że Karolowi strasburgerowi nie dolega nic związanego z poważną chorobą. Prowadzący od lat teleturniej "Familiada" w Telewizji Polskiej, wciela się także w postać ekscentrycznego Wekslera w znanym serialu "Pierwsza miłość", którego realizacja ma miejsce we Wrocławiu.

Gra również w serialu "M jak miłość", pełniąc jednocześnie bardzo ważne rolę męża i ojca. Jak podkreślają małżonkowie, na pierwszym miejscu dla nich jest rodzina. Ostatnimi czasy Karol Strasburger zaczął się jednak skarżyć na bólowe dolegliwości dłoni, która dosyć mocno napuchła.

Dziennikarze jednego z tygodników poinformowali że dręcząca Karola Strasburgera dolegliwość związana jest ściśle z tak zwanym łokciem tenisisty, co układa się w jedność całość biorąc pod uwagę fakt, że aktor regularnie gości na korcie tenisowym.

Ponadto Karol Strasburger nie stroni od jazdy konnej, jazdy na nartach, oraz windsurfingu. Informacja podana przez magazyn okazała się być jedynie spekulacją mocno mijającą się z prawdą.

Okazuje się bowiem, że lekarze wykluczyli łokieć tenisisty, jednocześnie szukając dalej prawidłowej diagnozy. Informator magazynu twierdzi, że medycy podejrzewają u aktora reumatoidalne zapalenie stawów, co skutkuje objawowym leczeniem - Karolowi spuchła boleśnie ręka i lekarze nie byli w stanie dojść dlaczego. Ten stan utrzymywał się bardzo długo - ból przez dwa miesiące był niemal nie do opanowania. Aktor pojawił się na pokazie mody i wychwyciły to aparaty. Była to dla niego krępująca sytuacja. Nie jest to na pewno łokieć tenisisty, lekarze bardziej skłaniają się ku reumatoidalnemu zapaleniu stawów. Aktor leczony jest objawowo - wyjawił informator.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ci panowie łączą się w pary w wyniku zimnej kalkulacji. Te imiona noszą egoiści

Zerknij: Synoptycy biją na alarm. Wichura zbliża się do Polski. Europa postawiona w stan gotowości