Brytyjska monarcha, lat 95, odkładała ostatnio wiele podróży i spotkań, a ostatnie odwołanie pogłębiło niepokój o jej zdrowie.

Od połowy października jest poza zasięgiem wzroku. Królowa Elżbieta II uszkodziła sobie plecy, powiedział Pałac Buckingham w niedzielę, co zmusiło ją do opuszczenia nabożeństwa upamiętniającego, w którym planowała uczestniczyć po odwołaniu wielu podróży i innych zobowiązań w ciągu ostatniego miesiąca z powodu złego stanu zdrowia.

Królowa Elżbieta jednak nie czuje się dobrze?

Ta ostatnia zła sytuacja pogłębiła obawy Wielkiej Brytanii o zdrowie 95-letniej królowej, która w kwietniu straciła swojego męża, księcia Filipa i była poza zasięgiem wzroku przez jeden z najdłuższych okresów swojego panowania, pomijając wycieczki do Irlandii Północnej oraz konferencję klimatyczną ONZ w Glasgow.

Pałac Buckingham ogłosił kontuzję i wycofanie królowej na niecałe dwie godziny przed planowanym pojawieniem się na ceremonii, sygnalizując wcześniej w niedzielę rano, że będzie tam obecna.

Jej uraz nie był związany z wcześniejszymi wskazówkami medycznymi, że ma odpoczywać przez co najmniej dwa tygodnie , powiedzieli urzędnicy. Pałac nie podał żadnych dodatkowych szczegółów na temat okoliczności, ani ciężkości urazu pleców królowej, chociaż jeden z urzędników powiedział, że nie była hospitalizowana i ma nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu będzie nadal wykonywać „oficjalne lekkie obowiązki”.

Królowa ograniczyła publiczne wystąpienia za radą lekarzy po tym, co urzędnicy pałacu określili jako wyczerpanie po pracowitej jesieni.

O tym się mówi: Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko chcieli mieć dziecko. Niestety nie udało się. "Mieliśmy już nawet wybrane imiona"

Zerknij: Prowadząca "Dzień Dobry TVN" Anna Kalczyńska zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem w studio. Nikt się tego po niej nie spodziewał