Media obiegła zaskakująca informacja. Wyjaśnione zostało, dlaczego Joanna Koroniewska nie używa nazwiska po mężu Macieju Dowborze.

Joanna Koroniewska zdobyła popularność grając rolę Małgosi w serialu "M jak miłość". Aktorka wcielała się w tę postać ponad 13 lat. Przyszedł jednak taki moment w życiu Joanny Koroniewskiej, że postanowiła pójść własną drogą i opuściła plan zdjęciowy serialu "M jak miłość".

Dlaczego Joanna po ślubie nie stała się Joanna Dowbor?

Od tego czasu jednak według medialnych doniesień nie otrzymywała aż tylu propozycji angażu, w przeciwieństwie do Małgorzaty Kożuchowskiej debiutującej razem z Joanną w tym samym serialu Telewizji Polskiej.

Spekulacje donoszą, że może to być związane z brakiem spektakularnej ceny śmierdzi, jaką odegrać musiała Małgorzata Kożuchowska, gdy feralne kartony stanęły na drodze samochodu Hanki Mostowiak.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez meme_kurde (@meme_kurde)

Aktualnie Joanna Koroniewska wraz z mężem Maciejem Dowborem aktywnie działa na mediach społecznościowych, oraz wspólnie z mężem prowadzi na platformie YouTube kanał Dowbory Be Happy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @dowbory_by_happy_fp

Aktorka zajmuje się teraz domem i rodziną podczas gdy jej mąż aktywnie działa zawodowo między innymi jako prezenter.

źródło: Instagram/Joanna Koroniewska

Joanna zapytana na Instagramie dlaczego nie używa nazwiska Dowbor wyjaśniła widzom, że gdyby to zrobiła, byłyby dwie Joanny Dowbor, gdyż siostra jej męża ma właśnie na imię Joanna.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Aleksandra Kwaśniewska w ogniu krytyki. Musiała udowodnić, że nie oszukuje. O co poszło

Zerknij tutaj: Nowy rok przyniesie nowe 500 plus. Można otrzymać 12 tysięcy złotych. Kto może liczyć na dodatkowe pieniądze