Media obiegła interesująca wiadomość na temat jednego z najbardziej znanych polskich skoczków narciarskich Piotra Żyły.

Okazuje się bowiem, że najbardziej ulubionymi zabawkami sportowca są narty i skocznia. Jak sam przyznał, tryb życia podporządkowany sportowi i Pucharowi Świata sprawiają mu wiele radości.

Jaka jest tajemnica sukcesu Piotra Żyły?

Wywalczone w poprzednim sezonie mistrzostwo świata już dawno ulotniło się z myśli Piotra Żyły. Nasz reprezentant czerpir satysfakcją i przyjemność z samego skakania, a zdobywanie tytułu mistrza nie ma najmniejszego wpływu na odczuwanie przyjemności ze skoków, jak deklaruje sam sportowiec.

Piotr Żyła znany jest wszem i wobec ze swojego specyficznego poczucia humoru, a także z jeszcze bardziej niepowtarzalnego śmiechu, który stał się źródłem wielu memów i zzięki niemu powstało wiele kompilacji z jego wypowiedziami do kamery.

Jak przyznał Piotr Żyła bardzo często staje się z powrotem dzieckiem, nic i nikt nie jest w stanie wpłynąć na Piotra, żeby tak nie robił - To, że potrafię zamienić się w dziecko. Są chwile, kiedy jestem zupełnie pozbawiony złych emocji i robię, co tylko chcę. Jestem radosny, wszystko znajduje się na swoim miejscu i w takim momencie nie czuję żadnych granic. Nie myślę, że coś może pójść nie tak. Czasem, jak patrzę na dzieci, to mam wrażenie, że mają tak samo, rządzi nimi mnóstwo energii. Bywa, że jestem po prostu dużym dzieckiem - wyjawił sportowiec. Zapytany, czy zazdrości swoim dzieciom odparł, że nie zazdrości, a dołącza do nich stając się taki, jakim był w ich wieku. Dodał, że narty i skocznia są jego zabawkami.

Co o tym sądzicie?

Zerknij: Sylwia Grzeszczak odpowiada na zarzuty widzów "The Voice Of Poland". O co poszło

Nie przegap: Takiego Kamila Durczoka nie znaliśmy. Przyjaciel ujawnił, jaki naprawdę był dziennikarz. Dla wielu to będzie spore zaskoczenie