Jakiś czas temu media obiegła szokująca informacja na temat wulgarnego wpisu w mediach społecznościowych, jakiego dopuściła się znana i lubiana do tej pory polska aktorka Barbara Kurdej-Szatan.

Dała się zauważyć w serii reklam jednej z sieci komórkowych i jej słodki uśmiech zdobył sympatię wielu widzów. Aktorka aktywnie działa na mediach społecznościowych intensywnie deklarując swoje poglądy na temat traktowania nienarodzonych dzieci, praw kobiet i decyzji rządowych, które w różnym stopniu i z różnym natężeniem wpływają na nasze życie.

Telewizja Polska wyrzekła się Barbary Kurdej-Szatan?

Nasza Straż Graniczna dniami i nocami broni granic Polski, aby nie została ona zmuszona do wzięcia udziału w nielegalnym przemycie ludzi, którzy są jego ofiarami.

Sceny pokazywane zarówno w internecie, jak i na różnych antenach stacji telewizyjnych, budzą skrajne emocje, ogromne kontrowersje i mnóstwo pytań, na które odpowiedzi póki co są jedynie spekulacją tych, którzy pilnie śledzą wydarzenia opisywane w różnych medialnych obszarach.

Barbara Kurdej-Szatan także postanowiła wypowiedzieć się na temat straży granicznej i wyborców PiS. Aktorka ponosi teraz srogie konsekwencje swojego agresywnego wpisu zarówno w postaci lejącego się na nią hejtu, jak i w sferze zawodowej, gdzie decyzją szefa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego została usunięta z pracy.

źródło: Fcebook/Barbara Kurdej-Szatan

W konsekwencji tej decyzji postać, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan w serialu "M jak miłość" będzie musiała w jakiś sposób zniknąć.

"Pomponik" podaje, że grana przez Basię Joanna przyjmie oświadczyny Leszka i dojdzie do zaręczyn. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób produkcja pozbędzie się postaci Joanny. Wiadomo, że ostatni odcinek z obecnością na planie Barbary Kurdej-Szatan wyemitowany będzie 8 grudnia o godzinie 20:55 na antenie Dwójki Telewizji Polskiej. To będzie ostatni 1619 odcinek, w którym zobaczymy postać Joanny.

O tym się mówi: Zderzenie na niebie dwóch gwiazd porównane do proroctwa. Biblijna przepowiednia spełnia się na naszych oczach. Czy mamy się bać końca świata

Zerknij: Mieszkańców jednego z polskich miast czekają rewolucyjne zmiany w opłatach za śmieci. Nowe zasady zaczną obowiązywać już od stycznia