Pogrzeb świętej pamięci Kamila Durczoka dobiegł końca Cropp w piątek 19 listopada 2021 roku zmarły nagle dziennikarz został pochowany w grobie rodzinnym razem ze swoim ukochanym ojcem. Uroczyste pożegnanie rozpoczęło się o godzinie 9:00 rano. Grób zmarłego 16 listopada bieżącego roku Kamila Durczoka utonął w świeżym kwiatach.

Wzruszający widok grobu, w którym spoczął Kamil Durczok

Ciało dziennikarza zostało poddane procesowi kremacji, natomiast urna z jego prochami spoczęła w grobie rodzinnym na katowickim cmentarzu. podczas uroczystości pogrzebowych zaczął padać deszcz, dlatego też nad groben, w którym spoczęły prochy dziennikarza rozłożono sporych rozmiarów namiot.

Gdy tylko uczestnicy uroczystości pogrzebowych opuścili miejsce pochówku, wykonano zdjęcia grobu Kamila Durczoka, które z pewnością robią ogromne wrażenie. Gdy patrzy się na tabliczkę imieniem i nazwiskiem pochowane i tam osoby wciąż ciężko uwierzyć jest to, że chodzi właśnie o jednego z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Tabliczka ta tonie w kwiatach, a pomnika praktycznie nie widać, gdyż przykryty został mnóstwem wieńców.

Brat zmarłego Dominik Durczok poinformował opinię publiczną o życzeniu bliskich o niedokumentowaniu przebiegu uroczystości pogrzebowych - Wolą moją, jak i mojej rodziny, w związku z rodzinnym charakterem pogrzebu mojego brata Kamila Durczoka, oświadczam, że nie życzymy sobie udziału wszelkich mediów w tym wydarzeniu, a tym bardziej jakiegokolwiek jego dokumentowania. Bardzo prosimy o uszanowanie naszej decyzji.

O tym się mówi: Gwiazdor "Wspaniałego Stulecia" Burak Özçivit oskarżony. Aktor może trafić za kratki. Co się stało

Zerknij: Zderzenie na niebie dwóch gwiazd porównane do proroctwa. Biblijna przepowiednia spełnia się na naszych oczach. Czy mamy się bać końca świata