Jasnowidz w najnowszym nagraniu transmisji na żywo zdradził wizję dotyczącą o podziału Polski na obszary zwane strefami, a także państwie pozbawionym rządu.

Krzysztof Jackowski jest zaiste najpopularniejszym wizjonerem w całym kraju. Aktywnie działa na kanale YouTubie, umieszczając regularnie transmisje na żywo z opowieści związanych ze swoimi mrocznymi wizjami.

Krzysztof Jackowski przewidział, że Polska pozbawiona będzie rządu, ale zaleje ją fala kłamstwa, w które wielu uwierzy

Widzowie traktują poważnie poczucia jasnowidza i z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych wskazówek, dotyczących przyszłości. Dla wszystkich jest to wyjątkowo ważne w tym pandemicznym okresie, gdy nie wiemy, co jeszcze zostanie rozkazane rządom na całym świecie.

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego zdradziła coś, co wyjątkowo przeraża i czego nie spodziewali się ci, którzy śledzą media bez głębszych analiz.

To się stanie nagle. (...) Wdowa po mężu polityku wystąpi w mediach z orędziem, albo wystąpi w mediach z apelem. Wyraźne będzie rozgrywanie Polską. Polska będzie zmuszona, przez pewne zachowania innych krajów, do jakieś sytuacji patowej. Co kompletnie nie będzie nam służyło i w tym kryzysie, i w tych problemach, będzie nas jeszcze bardziej wciskało w dół - powiedział wizjoner.

Krzysztof Jackowski ujrzał ponad to Polskę podzieloną na strefy, w tym jedną pustą. Przyznał, że rząd nie będzie miał nic do gadania w tym, co nas czeka już niebawem. Dodał, że nasz rząd obleciał strach przed tym, co ma się stać.

W polsce mają być utrzymywane trzy strefy. Potem jasnowidz zobaczył, że nastanie totalne kłamstwo w Polsce, która będzie pozbawiona zupełnie rządu. Najbardziej bolesne jest to, że ludzie w to kłamstwo uwierzą, a do wigilijnego stołu zasiądziemy pełni strachu, niepewności i obaw. Święta Bożego Narodzenia będą zupełnie inne, niż te zapamiętane przez nas z przeszłości...

YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

O tym się mówi: Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski nie pobiorą się. Wyszła na jaw pewna rozmowa celebrytki

Zerknij: Zderzenie na niebie dwóch gwiazd porównane do proroctwa. Biblijna przepowiednia spełnia się na naszych oczach. Czy mamy się bać końca świata