Księżna Sussex jest ostatnią ofiarą Ellen... Była aktorka Suits i żona księcia Harry'ego dołączyły do ​​Ellen DeGeneres w Los Angeles na wywiad, a także postanowili trochę się zabawić z niektórymi sprzedawcami w pobliżu. Ellen DeGeneres zasugerowała przez słuchawkę, aby Meghan Markle poprosiła o „coś naprawdę gorącego”, mówiąc sprzedawcy: „Mama chce trochę ciepła”.

Księżna się wygłupiła, czy pokazała poczucie humoru?

Meghan Markle została ostro skrytykowana po tym, jak zrobiła kawał grupie ulicznych sprzedawców z Los Angeles, tańcząc i śpiewając przed nimi, nazywając siebie „mamusią” i pijąc mleko z butelki dla niemowląt, jako część jej występu w „The Ellen Show.

Podczas swojego niespodziewanego pojawienia się w ostatnim sezonie talk show Ellen DeGeneres, księżna wyszła ze studia, by zrobić kawał trójce sprzedawców, gdzie miała zrobić i powiedzieć wszystko i wszystko, co przekazał jej gospodarz talk-show. ukryta słuchawka. Meghan najpierw zaatakowała kryształowe stoisko, gdy prezenter telewizyjny poprosił ją, aby powiedziała sprzedawcy, że ma „uzdrawiające moce”. Ellen poprosiła ją, aby zrobiła to, rozmyślając o kryształach, które były na wystawie, a następnie poprosiła ją o przytrzymanie jednego z kryształów przy głowie i intonowanie.

Następnie pojawił się sprzedawca hot dogów, gdzie Meghan zaczęła „podskakiwać w górę iw dół” z podniecenia na prośbę Ellen. Była księżna zapytała mężczyznę: „Co my tu mamy? Co masz, co masz, co masz?” Podczas oglądania butelek z ostrym sosem ustawionych na stole, Meghan powiedziała: „Niech mamusia posmakuje. Mój boo uwielbia ostry sos”. Została poinstruowana, aby schrupać chipsy polane ostrym sosem, wręczone jej przez sprzedawcę „jak wiewiórka”.

Pogryzła przekąskę, podając ją do ust obiema rękami, po czym powiedziała sprzedawcy: „To nie jest ostre! Spróbuję czegoś naprawdę ostrego, mamusia chce trochę ciepła”. Po zjedzeniu kolejnego chipsa ze szczególnie ostrym rodzajem sosu wykrzyknęła: „Mama potrzebuje mleka”. Meghan następnie wyjęła z torebki butelkę dla niemowląt i zaczęła popijać z niej mleko, ku zdumieniu wszystkich.

W pewnym momencie Ellen kazała Meghan wyciągnąć z torebki dwie pary kocich uszu i powiedzieć trzeciemu sprzedawcy, że chce pokazać „co robi dla swoich dzieci, aby je zabawiać”. Była aktorka Suits następnie zaczęła śpiewać, tańcząc z uszami na głowie, trzymając ręce w górze jak kocie łapy i śpiewając: „Jestem kotkiem mew mew mew. Jesteś kotkiem mew mew mew. miau, miau, miau, miau”.

Show się skończyło, gdy gospodyni programu podbiegła do straganiarzy i zabrała stamtąd Meghan wyjaśniając, że to było tylko przedstawienie. Meghan została za to wszystko mocno skrytykowana. Specjalista od mowy ciała przeanalizował późniejszą rozmowę Meghan z Ellen w studio i przyznał, że Meghan zachowywała się zupełnie inaczej, niż zwykle, ale za to Ellen ledwo powstrzymywała się od uszczypliwości i złośliwości...

YouTube/TheEllenShow


YouTube/The Body Language Guy

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski przewiduje wielkie bankructwo Polski. "Nie traktujmy wszystkiego w sposób oczywisty"

Zerknij: Zderzenie na niebie dwóch gwiazd porównane do proroctwa. Biblijna przepowiednia spełnia się na naszych oczach. Czy mamy się bać końca świata