Jak zapewne wszyscy zauważyli, była żona Piotra Żyły Justyna Żyła do tej pory nie zmieniła nazwiska na swoje panieńskie.

"Żyła jakby nie było to żyła"

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Ich burzliwe rozstanie odbiło się szerokim echem zarówno w mediach społecznościowych, jak i na łamach wielu tabloidów i kolorowych pisemekk. Była żona znanego polskiego skoczka narciarskiego poszła własną drogą, bardzo aktywnie działa na mediach społecznościowych dzieląc się swoimi sprawami prywatnymi i zawodowymi, a także prężnie działa na platformie YouTube prowadząc swój kulinarny kanał, który nazwała "UwaŻyła".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Weszła także w nowy związek z innym mężczyzną, o czym także z chęcią poinformowała za pośrednictwem swojego instagramowego profilu.

Celebrytka bardzo chętnie chwali się też różnymi zabiegami z dziedziny medycyny estetycznej, co nie wszystkim fanom do końca się podoba.

Wielu krytycznie nastawionych do osoby Justyny Żyły nieraz zastanawiało się głośno, dlaczego celebrytka do tej pory po rozwodzie z Piotrem Żyłą nie powróciła do swojego panieńskiego nazwiska.

Według krążących po sieci spekulacji kobieta zwyczajnie pnie się w górę w świecie show-biznesu trzymając się kurczowo znanego nazwiska.

Jaka jest prawda, to do teraz nie jest jasne, gdyż zapytana o to celebrytka odpowiedziała w sposób dla wielu niejasny - Żyła jak by nie było to żyla🙃każdy z nas je ma😂😜a ja i Nasze dzieci w nazwisku 😎 Pytanie …🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️pozdrawiam.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Celebrytka dała internautce do zrozumienia, że zadane przez nią pytanie jest głupie. A Wy jak sądzicie?

O tym się mówi: Ellen DeGeneres zmusza Meghan Markle do przysiadu i jedzenia jak wiewiórka w epickim dowcipie. Jak to się stało

Zerknij: To trudny czas dla rodziny Stuhrów. Zniszczenie ich rodzinnego groby było dopiero początkiem problemów