54-letnia aktorka Małgorzata Foremniak od paru lat pracuje jako jurorka w programie "Mam Talent". Po części również od niej zależy to, kto otrzyma możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów, a także spełnienia marzeń.

Małgorzata Foremniak nie zamieniła by się na miejsca z uczestnikami talent-show

Jak przyznała w jednym z wywiadów, aktorka nie zazdrości osobom biorącym udział w talent show. Jak przyznała bardzo by nie chciała znaleźć się na miejscu uczestników. Dodała bardzo słusznie, że w przypadku osób, które stają przed kamerą i na scenie po raz pierwszy, jest to ogromne wyzwanie i trudność, które generują ogromny stres.

Przyznała także, że bardzo podziwia uczestników, szczególnie tego z pierwszej edycji. Dodała wzruszona, że podziwia osoby o niezwykłej wrażliwości. Aktorka stwierdziła, że docenia osoby ujawniające swoje talenty, których wcześniej nigdy nikomu nie prezentowały. Zapytana o swój talent do tańca ujawniający się w programie "Taniec z gwiazdami" przyznała, że nie potrafi żonglować, ale taneczny talent się ujawnił.

Przyznała jednak, że woli pozostać przy swoim ukochanym zawodzie jakim jest aktorstwo - Myślę, że zostałam obdarzona talentem do tańca, co mogłam ujawnić wiele lat temu, podejmując się takiego wyzwania. Żonglować nie potrafię, być może umiałabym ugotować jakąś potrawę w bardzo szybkim czasie. Ale trzymam się swojej pracy zawodowej, którą wybrałam sercem, czyli aktorstwa.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Justyna Żyła nie wróciła do panieńskiego nazwiska. Zapytana o powody odpowiada dziwnie. O co chodzi

Zerknij: Zderzenie na niebie dwóch gwiazd porównane do proroctwa. Biblijna przepowiednia spełnia się na naszych oczach. Czy mamy się bać końca świata