Zaskakująca i szokująca jednocześnie informacja obiegła wszystkie tabloidy i kolorowe pisemka. Okazuje się bowiem, że 52-letni Jacek Rozenek, który kiedyś posiadał wszystko, teraz może ogłosić bankructwo.

Aktor Jacek Rozenek zdobył ogromną popularność, posiadał dobrą pracę, świetnie zarabiał i miał wokół siebie cały wianuszek zainteresowanych nim kobiet. Niestety życie bywa bardzo przewrotne, to też popularny niegdyś aktor Jacek Rozenek doświadczył zmiany życiowej o 180 stopni.

Jacek Rozenek nie żałuje, że się tak stało. Twierdzi, że było warto...

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jacek Rozenek (@jacekrozenek)

Czy za drastycznym pogorszeniem się jego stanu majątkowego stoi udar, którego niegdyś doznał? Aktor Jacek Rozenek przed dwoma laty doznał udaru mózgu. Gwiazda kojarzona teraz najbardziej z serialu "Barwy szczęścia" zaznała bardzo dramatycznej sytuacji.

Jak przyznał w wywiadzie, opiekujący się nim lekarze byli przekonani, że aktor umiera. To przekonanie było tak silne, że medycy zdążyli poinformować już rodzinę o tym, że Jacek Rozenek niebawem odejdzie.

Dalsze prognozy także nie były optymistyczne, gdyż aktor usłyszał od lekarzy, że nie będzie w stanie chodzić o własnych siłach, nie mówiąc już o uprawianiu ukochanego sportu. Artysta jednak nie poddał się i postanowił ostro zabrać się do pracy. Poświęcił mnóstwo czasu i pieniędzy na długotrwałą, ciężką i bardzo kosztowną rehabilitację.

Jak przyznał, gdy rozpoczął walkę o powrót do normalnego życia, nie zarabiał wówczas wcale, co poskutkowało sporym zadłużeniem się. Bardzo zła sytuacja finansowa przewartościowała życie aktora.

Jak przyznał w wywiadzie, zanim doznał udaru chętnie wydawał zarabiane przez siebie spore pieniądze. Aktualnie w ciągu dwóch lat kupił sobie jedynie dwie rzeczy, oszczędności w prawdzie wystarczyły na leczenie, jednak wpadł w długi. Aktor dodał, że obecnie jest w trakcie procedury związanej z upadłością konsumencką. Jak przyznał nie było to łatwe, ale było warto odzyskać sprawność.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez AWPress (@awpress.pl)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Małgorzata Foremniak powiedziała, co sądzi o uczestnikach "Mam talent". Nikt się tego nie spodziewał

Zerknij: Mieszkańców jednego z polskich miast czekają rewolucyjne zmiany w opłatach za śmieci. Nowe zasady zaczną obowiązywać już od stycznia