Media obiegła informacja o Mandarynie, która postanowiła wypowiedzieć się na temat internetowego wpisu Barbary Kurdej-Szatan.

Aktorka pod wpływem silnych emocji po obejrzeniu jednego z nagrań krążącego w sieci, postanowiła wypowiedzieć się na temat sytuacji panującej na polsko-białoruskiej granicy, w skrajnie niegrzeczny sposób krytykując pracę Służb Granicznych po polskiej stronie, używając wulgaryzmów napisała, co myśli o nich i o polskim rządzie.

Marta Wiśniewska kibicuje Barbarze Kurdej-Szatan

Fala krytyki, jaka spadła na aktorkę i konsekwencje zawodowe poniesione po skandalicznej wypowiedzi, wciąż zbierają swoje żniwo. Zarówno internauci, jak i celebryci i politycy zabrali głos w tej sprawie.

Mandaryna także zdecydowała się dorzucić swoje trzy grosze. Okazuje się jednak, że wielu celebrytów postanowiło stanąć w obronie blond aktorki i wesprzeć ją w tej trudnej dla niej sytuacji.

W tym gronie znalazła się Krystyna Janda, Sebastian Fabiański, Anna Mucha, Nina Terentiew, a dołączyła do nich właśnie Mandaryna.

Tancerka Marta Wiśniewska bardzo dobrze pamięta falę krytyki, jaka spadła nad nią za próby zrobienia kariery w branży muzycznej. Postanowiła wesprzeć Barbarę Kurdej-Szatan w trudnym dla niej okresie.

Przyznała w wywiadzie że mocno kibicuje aktorce, że każdy jest tylko człowiekiem i nie można oceniać nikogo jedynie przez pryzmat jednego wypowiedzianego zdania - Jest fajną dziewczyną i kibicuję jej mocno. My jesteśmy tylko ludźmi. Czasem coś, co powiemy, chcemy wcisnąć z powrotem do gardła, a już się nie da i jesteśmy oceniani przez jedno zdanie. Wiem, że Basia jest fajną dziewczyną i każdy ma swoje zdanie. Abstrahując od tego, co powiedziała, to fajnie jest móc wypowiadać się tak, jak się czuję. Jeśli mamy być potem oceniani za to, co powiedzieliśmy z przekonania, to proszę bardzo.

YouTube/JastrzabPost

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Agnieszka Radwańska pokazała, jak mieszka. Internauci są pod wrażeniem wystroju wnętrz mieszkania byłej tenisistki

Zerknij: Joanna Opozda znalazła się w trudnej sytuacji. Na szczęście zawsze może liczyć na swoją mamę. Co się dzieje w jej małżeństwie z Antkiem Królikowskim