Jak podaje portal "Jastrząb Post", Marianna Dufek, była żona Kamila Durczoka podczas rozstania z dziennikarzem próbowała uświadomić mu, że ma poważny problem zarówno z depresją, jak i z alkoholizmem. Prezenter nie chciał w to uwierzyć. Pracę nad sobą rozpoczął dopiero po przeprowadzeniu wywiadu z Justyną Kowalczyk, która w rozmowie z nim publicznie wyznała, że zmaga się z problemami natury psychicznej.

To właśnie ten moment dziennikarz wspominał w swojej autobiografii jako przełomowy. Zrozumiał, że również jest chory i potrzebuje pomocy. Marianna Dufek, mimo tego, że nie była już związana z Durczokiem, zawsze starała się chociaż pośrednio mu pomóc. Po śmierci dziennikarza opublikowała pożegnalne wpisy, w tym zdjęcie statuetki, którą otrzymał w 200 roku.

Ta nagroda była najważniejsza. To był początek.

Kamil Durczok. Źródło: youtube.co
Kamil Durczok. Źródło: youtube.co
Kamil Durczok. Źródło: youtube.co

Niestety hejterzy żerują również na śmierci. Mariannę Dufek słownie zaatakowałą internautka, która napisała:

Straszna baba ta Dufek. Teraz udaje dobrą, a gdzie była, jak upadał. Dlaczego synek przeszedł na nazwisko matki. Opluć tę kobietę. Beszczelna ślązarka. I ma czelność pokazywać zdjęcia z byłym mężem. Jak go zabiłaś razem z synkiem.

Haniebny wpis skomentowała sama zainteresowana.

Rodzą się i żyją w lepszych miejscach niż Śląsk. Tracą dziewictwo tylko po ślubie. Nie muszą chodzić do spowiedzi – bo żyją wg zasad. Nie kłamią, nie zdradzają, nie oszukują fiskusa, nie łamią przepisów ruchu drogowego. Pomagają potrzebującym. Do ostatnich swoich dni żyją z jednym partnerem patrząc mu z miłością w oczy. A jeśli doświadczają zdrady i kłamstwa to nie reagują bo tak trzeba. Dostają za to nagrodę od życia. Nie stawia ich w sytuacjach trudnych wyborów. Śpią , bo nie muszą się martwić jak postąpić by nie urazić uczuć innych i nie wyjść na hipokrytkę kiedy oczekują i nagabują cię o reakcję. Są prawdziwymi autorytetami. To daje im prawo oceny innych i czynią to wydając wysokie wyroki. Tylko dlaczego nie mają nazwisk? I twarzy?

Zgadzacie się z byłą żoną zmarłego dziennikarza, która sugeruje, że najwięcej do powiedzenia mają ci anonimowi, którzy baliby się powiedzieć tak negatywne zdanie wprost w oczy?

Kamil Durczok. Źródło: youtube.com
Kamil Durczok. Źródło: youtube.com
Kamil Durczok. Źródło: youtube.com

To również może Cię zainteresować: Robert Makłowicz Pierwszy Raz Spróbował "Francuskiego Smakołyku". Zapamięta To Na Długo

Zobacz także: Julia Wieniawa Nie Wytrzymała. Aktorka Odpowiedziała Na Uszczypliwy Komentarz