Agnieszka Woźniak-Starak uważana jest za ikonę mody. Gwiazda "Dzień dobry TVN" za każdym razem, gdy wychodzi z pracy, zostaje przyłapana przez paparazzi i tym samym możemy podziwiać jej piękne stylizacje. Tym razem postawiła na bardzo wiosenny look. Choć pogoda za oknem nas nie rozpieszcza i aura listopadowa jest raczej szaro i bura, dziennikarka rozjaśniła depresyjną atmosferę kolorami kreacji.

Włożyła modne w tym sezonie, dżinsy z roszerzanymi nogawkami, T-shirt w kolorze soczystej, rzucającej się w oczy zieleni i dobrała do tego identyczny kolor marynarki z szerokimi ramionami. Stylizację dopełniał czarny kapelusz. Agnieszka Woźniak-Starak ewidetnie była w dobrym nastroju, ponieważ na jej twarzy gościł szeroki uśmiech.

Fani wizerunku prezenterki zapewne skupiają się wyłącznie na zaprezentowanych przez nią sapketach modowych, ale mamy też niespodziankę dla miłośników motoryzacji. Wiadomo, jakim autem jeździ gwiazda. Poniżej znajdziecie zdjęcie, na którym widać, jak wsiada do sportowego samochodu. Za takie cacko trzeba zapłacić 300 tysięcy złotych. Pojazd jest elektryczny, więc jak najbardziej korzystny dla ekosystemu.

Podoba Wam się wiosenne zestawienie kolorystyczne w wersji Agnieszki?

To również może Cię zainteresować: Czy Sebastian Fabijański Chce Mieć Więcej Dzieci Z Maffashion. Planowanie Bastka Było "Spontaniczną Jazdą"

Zobacz także: Robert Makłowicz Pierwszy Raz Spróbował "Francuskiego Smakołyku". Zapamięta To Na Długo