Najbardziej znana w telewizji TTV królowa życia Dagmara Kaźmierska opisała w swojej książce autobiograficznej swoją kryminalną przeszłość, w której trafiła do więzienia za sutenerstwo. W autobiografii opisała również szczerze wpływ, jaki te wydarzenia miały na psychikę jej małego wówczas syna Conana.

Te wstrząsające opowieści są swoistego rodzaju szczerym biciem się w piersi i przyjęciem winy na siebie za traumę, jaką jej dziecko przeżyło przed laty. Dagmara Kaźmierska jest dzisiaj znaną celebrytką w programie "Królowe życia", oraz przedsiębiorczą bizneswoman prowadzącą ekskluzywny butik z odzieżą.

Dagmara Kaźmierska opowiedziała o dzieciństwie syna

Wraz ze swoją przyjaciółką prężnie działa prowadząc w mediach społecznościowych profil. Panie publikują tam przede wszystkim prezentację asortymentu ich butiku. Jej wyznania na temat przeszłości w autobiografii jest wstrząsającą historią matki małego chłopca, który nie będąc w stanie egzystować bez mamy nabawił się tak zwanego lęku pourazowego. Ta diagnoza zdruzgotała Dagmarę. Stan zdrowia jej syna spowodował, że wypuszczono ją z więzienia dla dobra Conana.

Choć Dagmara przyznaje, że stan psychiczny jej syna był jej winą, dorosły już Conan przyznaje, że nie ma żalu do matki za przeszłość, jaka odcisnęła na nim psychiczne piętno. Jak stwierdził w wywiadzie, nie żywi do matki urazu i czuje wdzięczność za to, że pracą tą starała się zapewnić mu godne warunki do życia i dać wszystko, czego potrzebował.

Królowa życia ma dobre wieści

Królowa życia ma jednak także dobrą wiadomość związaną z niedawnymi wydarzeniami w życiu jej syna. Jak poinformowała, Conon poznał dziewczynę o imieniu Ewa, którą Dagmara bardzo polubiła.

Celebrytka nie ukrywa, że chciałaby Ewę za synową, a marzy o tym, aby zostać z babcią - Jeżeli da Bóg, że Ewunia zostanie moją synową, a ja składam o to ręce do Boga, to ja już powiedziałam Conanowi, że ja ją będę kochać bardziej od niego. To jest taka dziewucha, że nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej synowej. Jak mój syn ożeni się z Ewą, to ja mogę zamykać oczy, bo wiem, że on pójdzie w dobre ręce.

Co o tym sądzicie?

o tym się mówi: Kate Middleton mogła poddać się kosmetycznemu zabiegowi. Ekspertka dokonała analizy

Zerknij: Była żona Kamila Durczoka przeczytała niemiłe komentarze na swój temat. Tego się nie spodziewała po odejściu dziennikarza