Media obiegła informacja na temat reakcji widzów na zachowanie "królowej pieczarek", czyli jednej z najpopularniejszych rolniczek najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony", Kamili.

Widzowie krytykują atrakcyjną Kamilę

Okazuje się bowiem, że widzowie oceniają ją jako rozkapryszoną, rozchwianą emocjonalnie i niezdecydowaną kobietę, na której akcje nie da się patrzeć. Ich bezlitosne komentarze pełne krytyki wciąż pojawiają się na mediach społecznościowych związanych z programem "Rolnik szuka żony".

Tabloidy podają, że budząca spore zainteresowanie mężczyzn Kamila najwyraźniej nie odnalazła jeszcze w programie swojej drugiej połówki, w poszukiwaniu której postanowiła wziąć udział w Show.

Kamila jest bardzo atrakcyjną i młodą hodowczynią pieczarek, co jeszcze bardziej wzmożyło zainteresowanie jej osobą płci przeciwnej. Mnóstwo panów napisało do niej listy dając wyraźnie do zrozumienia, że są zainteresowani poznaniem jej bliżej.

Z racji tego, że trzech zaproszonych na jej posiadłość panów mocno naciskało na to, aby dokonała w końcu między nimi wyboru, Kamila czując presję i psychiczny dyskomfort traci panowanie nad emocjami, co widzowie odbierają bardzo negatywnie.

Fala krytyki wciąż spływa na nią w sieci, gdyż widzowie uznali Kamilę za poszukiwaczkę pracownika przy pieczarkach, a nie towarzysza życia. Czy fani programu "Rolnik szuka żony" mają rację, że wybór Adama przez Kamilę jest podyktowany czymś innym, niż uczuciem?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kamila z "Rolnik szuka żony" ze łzami w oczach wyrzuciła kandydata z gospodarstwa. Reżyser wyjaśnia sytuację. O co poszło

Zerknij też tutaj: Odszedł młody aktor. Wystąpił w jednej z popularnych na całym świecie produkcji. Fani nie mogą w to uwierzyć