Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wystosował zawiadomienie do prokuratury w sprawie filmu, jaki nagrała jedna z najbardziej rozpoznawalnych tiktokerek o pseudonimie najjjka. Sieć obiegło nagranie, które oburzyło opinię publiczną. Użytkowniczka odniosła się do fali krytyki...

Prokuratura zajmie się sprawą najjjki?

@najjjka

Odpowiedz użytk. @_samiraofficial_ Instagram/YouTube: najjjka ❤️

♬ dźwięk oryginalny - najjjka

Natalia w ostrych słowach wypowiedziała się na temat sprawy śmierci Pani Izabeli, która będąc w 22 tygodniu ciąży zmarła z powodu wstrząsu septycznego związanego z sepsą. Natalia krytycznie wypowiedziała się na temat krążącej w Polsce w opinii, że lekarze czekający z usunięciem chciała kobiety martwego dziecka zrobili dobrze.

Powołując się na piąte przykazanie o tym, aby nie zabijać dziewczyna stwierdziła, że widzowie pochwalają grzech jakim jest przerwanie ciąży. Fala oburzenia obiegła platformę TikTok, a użytkownicy postanowili złożyć zawiadomienie do prokuratury.

Na Facebooku pojawił się post na profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, w którym opublikowany został osławiony w sieci film z opisem, że prokuratura została już zawiadomiona.

Jak czytamy w "Super Expressie", Natalia zdaniem wielu ludzi pochwaliła przestępstwo związane z nie udzieleniem pomocy. Sprawa śmierci Pani Izabeli związana jednak była z brakiem wszczęcia procedury związanej z wydobyciem z ciała matki i dziecka, które według medialnych doniesień zmarło w dobę przed panią Izabelą, która zgłaszała pogarszające się samopoczucie. Kobieta zmarła w wyniku wstrząsu septycznego związanego z sepsą. Media podają, że stan dziecka nie był monitorowany w trakcie tragicznej w skutkach hospitalizacji Pani Izabeli.

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda ma powody do radości. Jego konto zasili spora suma. Nigdy wcześniej tyle nie zarobił

Zerknij: Jeden z urzędników ujawnił wysokość rachunku za prąd. Mężczyzna obawia się okresu świątecznego. O co chodzi