Jak przypomina portal "Super Express", relacje Zenka Martyniuka z jego mamą jest bardzo bliska. Pomimo wielu koncertów gwiazdor zawsze znajdzie dla niej czas. Jakiś czas temu pani Teresa jakiś czas temu miała poważne problemy ze zdrowiem. Przeszła zawał, ale wiel wskazuje na to, że najgorsze jest już za nią.

Dobry syn

Z całą pewnością mama Zenka Martyniuka nie ma powodów do narzekania. Muzyk dba o swoją mamę, starając się zapewnić jej wszystko, co najlepsze. Choć pani Teresie energii może pozazdrościć wiele młodszych osób, to niestety wraz z upływającym czasem mama króla disco polo musi się mierzyć z pogarszającym się stanem zdrowia.

Zenek Martyniuk / YouTube:  Kozaczek
Zenek Martyniuk / YouTube: Kozaczek
Zenek Martyniuk / YouTube: Kozaczek

Pani Teresa przed dwoma laty przeszła zawał. Dla całej rodziny był to niełatwy czas. Zenek Martyniuk postanowił zadbać o to, aby jego rodzicielka wróciła do formy w sprzyjających warunkach. Zdecydował się wysłać mamę do sanatorium, niestety na przeszkodzie stanęła wówczas epidemia koronawirusa.

Na szczęście gwiazdorowi udało się dotrzymać słowa. Jego mama spędziła kilka tygodni w sanatorium w Supraślu, gdzie w wyjątkowo urokliwych okolicznościach przyrody mogła podreperować zdrowie. Teraz pani Teresa przebywa już w swoim domu, gdzie Zenek Martyniuk pojawia się w każdej wolnej chwili, aby upewnić się, że z jego ukochaną mamą, wszystko jest w porządku.

Teresa Martyniuk/YouTube @Julia K
Teresa Martyniuk/YouTube @Julia K
Teresa Martyniuk/YouTube @Julia K

W rozmowie z "Super Expressem", Zenek Martyniuk potwierdził, że pobyt w sanatorium pomógł jego mamie stanąć na nogi. "Na szczęście na razie jest super i elegancko. (...) Czuje się dobrze. Wszystko wróciło do normy" - zapewnił muzyk.

Mamy nadzieję, że pani Teresa będzie jeszcze długo cieszyć się dobrym zdrowiem.

To też może cię zainteresować: Jeden z urzędników ujawnił wysokość rachunku za prąd. Mężczyzna obawia się okresu świątecznego. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Donald Tusk ukarany przez policję za nadmierną prędkość. Jest nagranie z zatrzymania polityka

O tym się mówi: Słowa tiktokerki o odejściu ciężarnej Izabeli z Pszczyny oburzyły wiele osób. Prokuratura otrzymała wniosek. Czy będą zarzuty