Teraz była pływaczka doznała kolejnego ciosu od losu! Całe Monako martwi się o swoją księżniczkę: staje się coraz chudsza i nawet po czwartej operacji laryngologicznej wciąż nie była w stanie wrócić do Europy, aby w końcu ponownie objąć ukochane dzieci.

Co się dzieje z księżniczką

Na początku marca wyjechała do RPA, by wesprzeć inicjatywę „Chasing Zero” na rzecz ratowania nosorożców. Krótka podróż zamieniła się w przymusowy pobyt na długie miesiące! Księżniczka pochodzi z RPA, ale jej domem jest tak naprawdę Monako, gdzie mieszkają jej dzieci i jej mąż! Z pewnością księżniczka tęskni i jedyne, co jej pocieszyło w tych trudnych czasach, zostało jej odebrane: pies Angel!

Księżniczka udostępniła tajemniczy film na Instagramie po kolejnym niepojawianiu się na królewskim wydarzeniu – spędziwszy miesiące poza zasięgiem wzroku opinii publicznej.

Charlene, księżna Monako, została przewieziona do szpitala jakiś czas z „ciężką” infekcją ucha, nosa i gardła zauważoną po raz pierwszy w maju. Była pływaczka olimpijska, lat 43, nie była widziana od wiosny.

Krążą pogłoski o rozpadzie jej małżeństwa z 63-letnim księciem Albertem, miliarderem, władcą Monako oraz synem Rainiera III i Grace Kelly. Zdrowie księżniczki Charlene od miesięcy budzi niepokój, ale nowy film na Instagramie opublikowany cztery dni temu tylko bardziej zaniepokoił fanów.

W dziwnym klipie Charlene wysyła przyjazną wiadomość do tych, którzy świętują zbiórkę pieniędzy na jej cześć. Nastawiony na dziwną piosenkę w stylu R&B, amatorsko zmontowany klip zaczyna się krótkim oświadczeniem w łamanym angielskim, po czym przechodzi do portretu Charlene z 2014 roku.

Pisze: „Życząc Księciu Albertowi II z Monako i Fundacji Księżnej Charlene z Monako na dzisiejszą zbiórkę pieniędzy. Udanego i magicznego momentu. Z całą naszą wdzięcznością, HSH Księżniczka Charlene de Monaco." Następnie wideo przechodzi do uderzającego obrazu Charlene ubranej w szafirową tiarę w basenie.

W opisie do filmu czytamy - Jak narodziłam się z oceanu, tak ocean narodził się ze mnie. Przedstawiam wam kawałek obu.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Smutne wieści płyną ze świata sportu. Odszedł wybitny Olimpijczyk, mistrz w skokach i biegach narciarskich

Zerknij: Andrzej Duda ogłosił nowe święto. Czy będzie dniem wolnym od pracy