Sieć internetową obiegło dość interesujące nagranie, na którym widać co wyprawia Piotr Żyła w Rosji.

Piotr Żyła zaszalał w Rosji. Nagranie bije rekordy popularności

Okazuje się, że znany polski reprezentant w skokach narciarskich postanowił wziąć kąpiel o zmroku w towarzystwie innego sportowca. Nie było w tym nic dziwnego, poza scenerią i temperaturą panującą zarówno w wodzie, jak i na powietrzu.

Post, jaki opublikował mistrz świata w skokach narciarskich stał się obiektem zainteresowania i przyczyną zaniepokojenia sporej części internautów. Okazuje się bowiem, że fani sportowca poważnie wątpią, czy dobrym pomysłem było wchodzenie do przerębla z lodowatą wodą o zmroku gdzieś w Rosji.

W środę Piotr Żyła wraz z resztą polskich skoczków z wyjątkiem Murańki polecieć mają czarterem z Rosji do Finlandii. Celem podróży jest następny weekend Pucharu Świata. Rywalizacja potrwa w Ruce od piątku do niedzieli, a obejmie zaplanowane dwa indywidualne konkursy.

Na nagraniu opublikowanym przez Piotra Żyłę na Instagramie widać, jak obydwaj rozbierają się do majtek i wchodzą do specjalnie przygotowanego przerębla. W lodowatej wodzie przebywają kilka sekund i z krzykiem wychodzą na powierzchnię.

Czy decyzja o kąpieli w rosyjskich wodach, w których panuje temperatura znacznie poniżej zera była dobrym pomysłem? Internauci śmią wątpić w rozsądek panów skoczków i wyrazili zaniepokojenie ich zachowaniem.

Czy wchodzenie do przerębla było odpowiedzialne?

O tym się mówi: Monika Richardson ostatecznie wyrzuciła z życia ślady po Zbigniewie Zamachowskim. Jak przekonała urząd

Zerknij: Smutne wieści płyną ze świata sportu. Odszedł wybitny Olimpijczyk, mistrz w skokach i biegach narciarskich