Jak podają media, dziennikarka Agata Młynarska w związku z nadmiarem obowiązków zaczęła odczuwać problemy zdrowotne. jak Siema poinformowała, zmuszona była poddać się hospitalizacji. za pośrednictwem mediów społecznościowych napiszą co informuje swoich fanów po swoim aktualnym samopoczuciu. Jak podaje Wirtualna Polska, polska dziennikarka Agata Młynarska od dawna zmaga się z chorobą Leśniowskiego-Crohna.

Agata Młynarska szczerze o swoim stanie zdrowia

Choroba Leśniowskiego-Crohna jest chorobą zapalną jelit, która powoduje przewlekłe zapalenie przewodu pokarmowego. Choroba Leśniowskiego-Crohna jest chorobą przewlekłą, co oznacza, że ​​pacjenci prawdopodobnie będą doświadczać okresów aktywnych objawów, znanych jako zaostrzenia, po których następują okresy remisji, w których możesz nie zauważyć żadnych objawów.

Dziennikarka szczerze opisała, jak w jej przypadku wyglądają objawy tej przewlekłej choroby - to nie tylko to, co dzieje się w jelitach, a więc biegunka, wymioty, bóle brzucha, ale również manifestacje skórne, swędzenie, piodermia zgorzelinowa - wyjaśniła.

Opisała także, dlaczego wylądowała w szpitalu niedawno - Po wielu tygodniach pracy non stop, nagrywania #beztabu , spotkań z dystansem społecznym bez dystansu emocjonalnego, bo się nie dało, protestach, manifestacjach i codziennej telepce związanej z tym co się dzieje w Polsce i na świecie, padłam na całej linii. Znów szpital, znów wpadka. Tym razem astma, fantastyczny zespół dziewczyn z Łódzkiego szpitala zdziałał cuda i jestem na prostej. (...)

W trakcie choroby prezenterka może liczyć na wsparcie partnera Przemysława Schmidta. znali się w 2012 roku, a po dwóch latach znajomości Pobrali się. Okazuje się, że oboje mililitrów przeszłość, co pozytywnie wpłynęło na ich wspólny związek.

O tym się mówi: Piotr Żyła zaszalał. To nagranie szybko obiegło sieć. Co wyprawiał polski skoczek

Zerknij: Moneta o nominale jeden złotych może być warta nawet 700 złotych. Warto dokładnie przyjrzeć się zawartości portfela