Jak podają media, kariera Barbary Kurdej-Szatan jest mocno zagrożona. Po awanturze związanej z jej komentarzem na mediach społecznościowych na temat Straży Granicznej i wyborców PiS, aktorka może szybko zniknąć także z reklamowej kampanii sieci Play, która od lat gościła aktorkę.

Konsekwencje spadają na aktorkę jak lawina nieszczęść

Informator "Pudelka" twierdzi, że wszyscy handlowcy zostali poinformowani, że materiały reklamowe i marketingowe zawierające wizerunek Barbary Kurdej-Szatan zostały wycofane. Nie ulega wątpliwości, że Barbara Kurdej-Szatan ostatnimi czasy zmuszona jest mierzyć się z bezlitosną krytyką medialną, a jej kariera w przestrzeni publicznej jest mocno zagrożona.

Jej słowa na temat straży granicznej i wyborców PiS przepełnione były silnymi emocjami i wulgaryzmami.

Wypowiadając się w ten sposób celebrytka ściągnęła na siebie zainteresowanie prokuratury i gniew prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego.

źródło: Facebook/Barbara Kurdej-Szatan

Były polityk podjął decyzję o natychmiastowym zwolnieniu jej z Telewizji Polskiej. W związku ostatnimi wydarzeniami wokół aktorki, zmuszona jest ona pożegnać się z wieloma współpracami, które do tej pory przebiegały bez zarzutu. Jedną z najpoważniejszych umów, jaką miała podpisaną Barbara Kurdej-Szatan była ta z siecią Play, która postanowiła wycofać się ze współpracy z aktorką.

Należy przypomnieć, że to właśnie dzięki występowaniu w reklamach tej sieci Barbara Kurdej-Szatan została zapamiętana i zyskała sporą popularność i wiele możliwości lepiej płatnej współpracy. Okazuje się jednak, że Barbara Kurdej-Szatan nie będzie miała szansy już pojawić się w promocjach świątecznych sieci Play.

Tabloid dowiedział się także, że współpraca Barbary Kurdej-Szatan z siecią Play ma być całkowicie zakończona. Jeden z pracowników sieci Play przyznał, że zmiany dotyczące wycofania wszystkich materiałów reklamowych i marketingowych, w których pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan nastąpić mają od grudnia 2021 roku.

O tym się mówi: Wnuk Krzysztofa Krawczyka nie otrzymuje już alimentów. Co teraz zrobi Krzysztof Igor

Zerknij: Odeszła najstarsza kobieta na świecie. Była ostatnią urodzoną w XIX wieku. Jaka była tajemnice jej długowieczności