Aktor znany z serialu "M jak miłość" Mikołaj Roznerski wykorzystując posiadające w mediach społecznościowych zasięgi, postanowił zaapelować o pomoc w bardzo ważnej sprawie.

Aktorzy apelują o pomoc dla małej Igi

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TEATR IMKA (@teatr_imka)

Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się ogromnym orężem do prowadzenia akcji charytatywnych, których aktualnie w internecie jest mnóstwo. Powstało bardzo dużo stron internetowych związanych ze z biurkami na cele charytatywne.

Głównie są to zbiórki funduszy na leczenie bardzo ciężko, a nawet śmiertelnie chorych dzieci, młodzieży i dorosłych. Mnóstwo gwiazd i celebrytów angażuje się w pomoc o charakterze charytatywnym, co jest niezwykle pomocne dzięki ogromnym zasięgom na ich profilach na mediach społecznościowych.

Ogromna sympatia wielu obserwatorów i fanów stała się potężnym orężem w walce o fundusze na ratowanie zdrowia i życia najbardziej potrzebującym. "Super Express" dodaje, że aktor najbardziej kojarzony obecnie z serialu "M jak miłość" zaangażował się właśnie w jedną z takich akcji.

Zaapelował on wraz z Krzysztofek Kwiatkowskim za pośrednictwem mediów społecznościowych o pilną pomóc w zbiórce funduszy na rzecz śmiertelnie chorej dziewczynki - Zbieramy fundusze na leczenie, rehabilitację oraz terapię genową, która jest bardzo kosztowna. Koszt całej terapii to 8 milionów złotych. Zapraszam was do wsparcia Igi.

Jak podają media, zebrany już został niemal jeden milion złotych, jednak wciąż jest to zbyt mała kwota na to, aby nieść realną pomoc choremu na SMA dziecku. Maleńka Iga ma założoną sprawę na stronie internetowej zbiórki siepomaga.pl.

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan traci jedną z najważniejszych umów. Wciąż odczuwa skutki swojej wypowiedzi

Zerknij: Marzena Rogalska przeżywa trudne chwile. Straciła bardzo bliską sobie osobę. Padły poruszające słowa