Jak podaje portal "Super Express", w mediach społecznościowych Marzena Rogalska zamieściła poruszający wpis, w którym pożegnała bliską sobie osobę. Do dziennikarki nie dociera, że to dzieje się naprawdę.

Odszedł Witold Odrobina

Na instagramowym profilu Marzeny Rogalskiej pojawiło się czarno-białe zdjęcie Witolda Odrobiny. Dziennikarz przez wiele lat związany był z radiem RMF FM, a także kanałami grupy Discovery. Zmarł niespodziewanie w wieku zaledwie 50 lat. Odrobina prowadził audycje "Szewski kwadrans", "Przykładaniec", "Osada Wirakocza", a także "JW23" wspólnie z Marcinem Jędrychem.

W 2007 roku rozpoczęła się jego przygoda z telewizją. Najpierw prowadził program "Czułe dranie", emitowany na antenie stacji TV4. Później pracował jako reporter programu "Złote tarasy" w TVN. Widzowie mogą go również kojarzyć z anteny TVN Turbo, gdzie prowadził "Odrobina Polski".

Marzena Rogalska nie kryje smutku

Niespodziewana śmierć Witolda Odrobiny była ogromnym wstrząsem dla jego bliskich. Smutku nie kryje Marzena Rogalska, która zdradziła, że byli sobie bardzo bliscy. W poruszającym wpisie Rogalska przyznała, że z nikim w pracy nie bawiła się tak dobrze, jak właśnie z nim.

"Nasz wspólny program 'Osada Wirakocza' sprawił, że spędzaliśmy ze sobą czas od rana do wieczora i staliśmy się sobie bliscy. A potem jak zawodowo drogi nam się rozeszły, to zawsze dobrze sobie życzyliśmy" - napisała dziennikarka przyznając, że nie znalazła ich wspólnego zdjęcia, na którym by się nie wygłupiali.

Dodała również, że wciąż ma w krakowskim domu kubek na herbatę, który podarował jej właśnie Witold Odrobina. Cały wpis możecie zobaczyć poniżej.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Witolda Odrobiny składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Agata Młynarska trafiła do szpitala. Opowiedziała szczerze o poważnych powodach. Co jej dolega

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Barbara Kurdej-Szatan udzieliła szczerego wywiadu. Opowiedziała, ile przyszło jej zapłacić za emocjonalny wpis

O tym się mówi: Joanna Koroniewska odpowiada agresywnemu internaucie. Jej życie nie było usłane różami