Media obiegła dość niepokojąca informacja płynąca od Aidy Kosojan-Przybysz dotycząca przyszłych wydarzeń w 2022 roku. Nie są to niestety dobre wieści.

Jasnowidzka od trzech dekad stara się przepowiadać przyszłość. Jak podają media, wizje kobiety często okazywały się być prawdą. Aida Kosojan-Przybysz przyszła na świat w Gruzji w 1969 roku. Jak sama przyznała, wywodzi się z rodziny mistycznej, a swój dar otrzymała jako dziedzictwo po swoich babkach Margo i Annie.

2022 rok nie będzie kolorowy...

Obydwie panie były w stanie przepowiedzieć przyszłość, dokładnie tak, jak prababcia Aidy, Zofia. Jasnowidzka w wieku 4 lat odkryła swój dar jasnowidzenia, a jej babcie od razu zaczęły ją nauczać i dawać wskazówki dotyczące zachowania się przy obcych ludziach w związku z darem przepowiadania przyszłości.

Jak doradzały, Aidzie nie wolno było mówić przy ludziach o tym, co zobaczyła w swoich wizjach. Jasnowidzka aktualnie zajmuje się pisaniem piosenek dla dzieci cieszących się ogromnym zainteresowaniem w postaci rekordowych wyświetleń na platformie YouTube.

Kojarzona jest jednak głównie z działalności związanej z jasnowidzem. Aida Kosojan-Przybysz powiedziała o tym, co zobaczyła w kontekście 2022 roku.

Jak stwierdziła będzie on "rokiem korytarza", co oznaczać ma dążenie do własnego ja. Wyjaśniła znaczenie symbolu korytarza - 2022 to jest „Rok Korytarza”. To jest rok dążenia do samego siebie. Iść do przodu człowiek może, wybierając te drzwi, do których dąży. Kluczyk jest myślą. Uważam, że człowiek projektuje sobie to, co chce mieć. Jest w nas ogromna potęga, potęga miłości, potęga obfitości. O tym właśnie mówię do swoich przyjaciół, do bliskich, że właśnie w nas jest moc, którą budzimy swoją intuicję. Ja to widzę, ja to czuję. Wyobraźcie sobie korytarz, sąsiedzi wystawiają swoje śmieci – to jest „Rok Sąsiada”. Korytarz to jest też planeta, to są śmieci i to są emocje ludzkie. Korytarze są też w naszych myślach i na tych korytarzach spotykamy żal, żałobę, sytuacje, z których nie możemy się wycofać, bo przeszłość nam przeszkadza, przodkowie.

W swojej wizji rok 2022 zobaczyła w ciemnych i mrocznych kolorach. Nie jest jednak jasne, co konkretnie na myśli miała wizjonerka. Aktualnie Aida działa w internecie udzielając rad w swoim programie autorskim "Potęga obfitości" jest wysoce prawdopodobne, że właśnie w tym programie zdradzi nieco więcej na temat przyszłego 2022 roku.

Co o tym myślicie?

O tym się mówi: Potężne podwyżki rachunków za prąd w 2022 roku. Czy będą dwucyfrowe

Zerknij: Zaginęła 77-letnia pani Irena. Policja apeluje o pomoc w szybkim odnalezieniu seniorki. Cierpi ona na poważną chorobę