Media obiegła bardzo ciekawa informacja na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan. Okazuje się bowiem - jak podaje "Super Express", celebrytka nigdy nie chciała mieć córki. Wyjawiła również swoje plany na ewentualne powiększenie rodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu szokuje. Wyznała, że nigdy nie chciała mieć córki. Wyjawiła także powody swojego wyboru. Jakiś czas temu wielu fanów i obserwatorów Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana trzymało kciuki za ich długotrwałe starania o wspólne dziecko.

Jej szczere wyznanie mocno zaskakuje

Nie było wówczas tajemnicą, że celebrytka w celu powiększenia rodziny zmuszona była poddać się zabiegom in-vitro. Dwie próby niestety okazały się być porażką. Celebrytka wyznała, że druga próba zajścia w ciążę powiodła się, jednak okazało się, że bliźnięta zmarły w 12 tygodniu życia płodowego.

To wydarzenie mocno wstrząsnęło małżonkami, jednak nie poddali się. Jak zaznaczyła Małgosia, poza ogromnymi kosztami psychicznymi związanymi z zabiegami in-vitro, oboje także ponieśli potężne koszty finansowe. Szczęśliwie po długich staraniach, w czerwcu 2020 roku na świecie zawitał Henio.

Dziecko natychmiast stało się gwiazdą Instagrama podbijając serca wielu fanów państwa Majdan. Małgosia bardzo chętnie dzieli się zdjęciami z małym Heniem na mediach społecznościowych, ku uciesze zachwyconych nim internautów.

Celebrytka zaskoczyła opinię publiczną swoim wyznaniem, że nie chciałaby mieć córki dlatego, że nie byłaby jej zdaniem dobrą mamą dla dziewczynki. Wyjaśniła także, że może być to spowodowane jej zadaniowym podejściem do życia, męskim sposobem komunikowania się, który bardziej trafia do chłopców niż do dziewcząt.

Zapytana o to, czy planuje mieć jeszcze z Radosławem dzieci odparła - Ze względu na wiek nie będziemy ryzykować...

O tym się mówi: Rząd chce dać Polakom dodatkowe pieniądze. Można będzie otrzymać 1000 złotych. Na co

Zerknij: Robert Lewandowski ma ogromne powody do radości. Fani przesyłają mu gratulacje. O co chodzi