Jak podaje portal "Super Express", Robert Lewandowski ma wiele powodów do radości. Jednym z nich jest fakt, że na jego koncie pojawiła się kolejna nagroda. Lewemu udało się wyprzedzić samgo Leo Messiego. Jaką nagrodę zgarnął tym razem?

Robert Lewandowski nagrodzony

Cały sportowy świat żyje oczekiwaniem na ogłoszenie zwycięzcy Złotek Piłki. Polscy kibice liczą, że otrzyma ją kapitan naszej reprezentacji. Zwycięzca ma już tę wiedzę, my dowiemy się dopiero w trakcie oficjalnej gali, która odbędzie się w Paryżu. Niestety trofeum Lewemu może zgarnąć sprzed nosa Leo Messi. Na ostateczny werdykt musimy jednak poczekać. Złota Piłka zostanie wręczona zwycięzcy w poniedziałek 29 listopada.

Póki co, Robert Lewandowski może cieszyć się innym wyróżnieniem. Mowa o IFFHS World's Best Player. Jest to nagroda przyznawana przez Międzynarodową Federację Historyków i Statystyków Futbolu, ciesząca się sporym prestiżem w świecie piłki. Co ciekawe, już po raz drugi Lewy może cieszyć się tym wyróżnieniem.

Wyprzedził Messiego

Z opublikowanych wyników głosowania wynika, że Robert Lewandowski jest niekwestionowanym zwycięzcom. Wyprzedził drugiego Leo Messiego aż o 45 punktów. Lewy uzyskał notę 145 punktów, podczas gdy Atgentyńczyk zgromadził 105 punktów.

Trzecie miejsce przypadło Jorginho z Chelsea z notą 40 punktów. Czwarty był Kevin de Bruyne, a piąty Mohamed Salah i Kylian Mbappe.

Robertowi Lewandowskiemu gratulujemy kolejnego wyróżnienia. Myślicie, że nasz napastnik doczeka się wreszcie Złotej Piłki?

To też może cię zainteresować: Była żona Kamila Durczoka zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. "Zabolało nas bardziej, niż można było się spodziewać"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące doniesienia na temat Kamili z programu "Rolnik szuka żony". Jaka przyszłość czeka ją i jej wybranka

O tym się mówi: IMGW prognozuje intensywne opady śniegu. Gdzie biały puch spadnie najwcześniej

Z życia gwiazd: Niepokojące doniesienia obiegły media. Co dalej stanie się z miejscem spoczynku męża Urszuli